Skocz do zawartości

2.0/2.1/Słuchawki do 120 pln


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nigdy nie myślałem, że stanę przed takim wyborem, jednak stało się. Wzmacniacz Yamahy odmówił posłuszeństwa... Teraz muszę wybrać coś z oferty głośników 2.0 lub 2.1. Powiecie- kup wzmacniacz. Niestety, mam tylko +/- 120 pln więc nic ciekawego nie wyrwę za tą kasę, poza tym mam w domu małe dziecko, więc potrzebuję czegoś w miarę małego ale o dobrej jakości. W grę wchodzą również słuchawki. Aktualnie mam Koss Porta Pro i Senki HD 202. Czy za kwotę do 120 pln wyrwę coś ciekawego, lepszego od Senków? A może lepiej kupić małe głośniczki. Sam nie wiem... Nie chodzi mi o moc, raczej o jakość odtwarzanego dźwięku. Myślałem nad Geniusami SP-HF500A, ale to są typowe pierdziawki do komputera, no chyba że się mylę. Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już posiadasz sprzęt lepszy od sennheiser hd202... koss porta pro biją je na głowę :) . Do 120zł będzie raczej ciężko kupić jakieś ogarnięte głośniki, ale jeżeli posiadasz już kolumny pasywne to do 120zł jesteś w stanie sprowadzić wzmacniacz tripath 2020/2024.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że moje kolumny to 2x Alphard BB802C i Altusy 140.

 

Właśnie doznałem olśnienia- Yamaha gra i śpiewa... Nie rozumiem dlaczego, no ale trudno;] Tak więc chciałbym kupić jakieś słuchawki. Coś zamkniętego, lepszego od Senków HD 202, ale na pewno gorszego od KPP. Czekam na propozycje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności