Skocz do zawartości

Dokanałowe do 170 zł


Pchemj

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Po przegryzieniu przez mojego kotka head-directów re2 zastanawiam się nad kupnem a-jays three lub a-jays two. Moje pytanie czy rzeczywiście warto dopłacić do three? Nie jest to jakaś ogromna różnica w cenie a jeśli jakość lepsza...

Chyba że istnieje coś lepszego w tej cenie do vedii a10 co sprostałoby moim multimuzycznym wymaganiom (od melodic metalu, poprzez elektronikę, indie, aż do klasyki) muszę też napisać że cenie sobie "czystość" dźwięku (i nie znaczy to że nie ma tam być basu, po prostu musi być dobrze kontrolowany) ;p

Z góry dzięki za pomoc ;)

 

Pozdri

 

P.S. Vedia gra wespół z wzmacniaczem MxM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm coś nie potrafię się przemóc do Philipsów niestety mam jakiś uraz do ichnich słuchawek (może przez to że produkują masę budżetówek?, niewiem ;p)

 

Zapomniałem też wspomnieć że bardzo pociąga mnie kabel a-jaysów ;D Podczas delektowania się muzyką (o to jest dobre słowo) lubię bawić się kablem od słuchawek więc wolę żeby był wytrzymalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza, ex85 do takich gatunków jak najbardziej, chociaż kabel raczej delikatny, no i ta izolacja...

Zanim do a-jaysów się będziesz przymierzał musisz przeczytać recenzję na forum audiohead i tutaj, two a three to zupełnie inne brzmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm coś nie potrafię się przemóc do Philipsów niestety mam jakiś uraz do ichnich słuchawek (może przez to że produkują masę budżetówek?, niewiem ;p)

 

Zapomniałem też wspomnieć że bardzo pociąga mnie kabel a-jaysów ;D Podczas delektowania się muzyką (o to jest dobre słowo) lubię bawić się kablem od słuchawek więc wolę żeby był wytrzymalszy.

 

O! miałem dokładnie tak samo. Po wcześniejszych słuchawkach dokanałowych Philipsa wiedziałem, że więcej tego ścierwa nie chcę.

Ale jakoś dałem się przekonać do tego modelu i ...

No powiem, że jestem z nich bardzo zadowolony. Wcześniej słuchałem na SRS200 i SRS300. Teraz era SRSów już na mną.

SHE9800 są OK ;)

 

Skoro podnieca Cię kabel Jaysów - zerknij na wykonanie SHE9800, fotki na necie - metalowe elementy, miodzio, jest ładnie, solidnie, postarali się ;)

 

Co do izolacji SHE9800 - ładnie odcinają słuchacza od świata (samochodów nie słychać na mieście), jednakże są tak zbudowane, że całkiem dużo wydostaje się na zewnątrz.

Edytowane przez zmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wspomaganie ;p

 

Hmmm według recenzji na audiohead jaysy się plasują tak: a-jays one, a-jays two, j-jays, a-jays three. Mógłbym się zatem nawet opcjonalnie zastanowić nad j-jaysami. Przeczytałem też recenzję na forum ale niestety nie potrafiłem jej zaufać jeśli ktoś mówi że kabel a-jaysów jest wadą ;)

 

Chyba jednak zdecyduję się na a-jaysy three, u sonus mobile od razu gratisowe pianki comply są więc powinno być spoko

 

Pozdri!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a co sądzicie o sleek audio sa1? zagrałyby dużo lepiej od jaysów lub Klipshow S2?

 

Edit: Dobra kupiłem Klipsh S2 w ramach promocji na amazonie ;) mam nadzieję że się sprawdzą. Dzięki wszystkim jeszcze raz za pomoc

 

Pozdri

Edytowane przez Pchemj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności