Skocz do zawartości

Douszne do iAudio M5!


cancel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zwracam się do was o pomoc w wyborze słuchawek do mojego kochanego (chociaż już troszeczkę starego) odtwarzacza, którym jest iAudio M5.

 

Jeszcze do niedawna używałem SundMagic PL30, ale niestety ich awaria (jedna słuchawka nie działa) zmusza mnie do zakupu nowych. Dodam, że byłem z nich zadowolony.

 

W słuchawkach zależy mi przede wszystkim na dobrym tłumieniu otoczeniu (dlatego właśnie poszukuję dousznych). Słucham głównie hip-hopu i zależy mi na tym, aby słuchawki miały dobry bas, ale jednocześnie, żeby nie zagłuszały wokalisty (rapera). Wiem, że jest regulacja basu w odtwarzaczu, ale słuchawki też mają swój udział w przekazywaniu basu i ewentualnego zagłuszania rapera. Chciałbym, żeby słuchawki w miarę pewnie trzymały się w uszach, tzn. żeby nie wypadały po jakimś drobnym pociągnięciu kabelka. Trochę tych wymagań jest, ale mam nadzieję, że napisałem to w miarę jasno i wierzę, że podołacie takiemu wyzwaniu.

 

Dodam, ze z PL30 byłem bardzo zadowolony i jeżeli nie ma lepszej alternatywy w tej klasie cenowej to zakupię je jeszcze raz.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć coś szerzej o tych słuchawkach?? Recenzje ma dobre, ale jakoś nie przekonuje mnie ich trzymanie się w uchu, tzn. wydaje mi się, że wypadną za pierwszym lepszym szarpnięciem. Może masz jeszcze inne propozycje, albo ktoś inny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności