Skocz do zawartości

Co do Sennheiser-ów HD555?


Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu poluję na player do moich senków. Przez ten cały czas ich kompanem jest Nokia 5800 i nie okłamujmy się ,że ten telefon nie jest w stanie oddać choć trochę pięknego dźwięku tych słuchawek. na dodatek pękł mi minijack i co chwila rozłącza mi słuchawki. Nie ukrywam, że strasznie mnie to irytuje. Zastanawiałem się nad Sansą Fuze bo ma dobry dźwięk i jest tania (!). Ale myślę, że będzie troszkę za słaba to tych słuchawek. Najbardziej zależy mi na jakości dźwięku nie potrzebuję ekranu do oglądania filmów wystarczy zwykły wyświetlacz, nie pogardził bym pojemną baterią oraz duża pamięcią z możliwością rozbudowy. Głównie słucham Rocka i Metalu i wszystkiego co wpadnie mi w ucho :P

 

 

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

 

EDIT: Do gatunków muzyki dochodzi jeszcze Raggae zapomniałem dopisać jeszcze, że uwielbiam BASS!! ;)

 

 

Edytowane przez Artikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toucha miałem i nie byłem zbytnio zadowolony. Miałem wrażenie, że 2/3 ceny zapłaciłem za te wszystkie gadżety tj. itunes, ekran, aplikacja itd. Co do S:flo2 to czy dalej soft jest tak dziurawy jak ser Szwajcarski? I czy nie ma problemów z dostaniem tego playerka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pojawia się pierwszy problem. Mam laptopa więc dodatkowa karta dźwiękowa odpada. Muzykę często słucham w domu ale również nierzadko zdarza się poza domem. Za niedługo się przeprowadzam z bloku do domku i w końcu będzie można zaszaleć więc zastanawiam się również czy lepszym wyborem byłby może amplituner ponieważ zamierzam kupić też jakieś porządne głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do S:flo2 jest może w Polsce jakiś sklep zajmujący się sprzedażą tych cacuszek? Najbardziej interesuje mnie nowe urządzenie. Czy można tylko kupić na stronie producenta? Jeśli tak to jaki jest czas oczekiwania i ile kosztuje przesyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pisać jakieś dodatkowe informację w miejscu 'Special Instructions or Comments About Your Order" ?? I rozumiem że mam zaznaczyć w zakładce

 

"Delivery Information"

 

Free Standard Registered Airmail with Insurance - Worldwide

 

 

$0.00

Free Registered Airmail - Worldwide - 4 - 14 transit days

 

 

 

 

??

 

 

 

 

 

Jeśli ktoś już kupował an tej stronce to proszę o porady co i jak dalej ponieważ pierwszy raz kupuje przez internet na stronie innej niż Allegro. I do tego jeszcze na angielskiej :P A pytam bo nie chcę , żeby moja przesyłka powędrowała do kogoś innego :D

 

 

 

 

 

 

 

Miałem brać ale chyba jednak sobie odpuszczę :P Zbyt duże ryzyko, że mi nie podpasuję :D I do tego te niedoróbki. Zastanowię się do jutra ;) A może wie ktoś ile on mniej więcej trzyma na baterii? Bo w recenzji nie znalazłem.

Edytowane przez Artikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności