Skocz do zawartości

Sansa Clip+ vs Sansa Fuze , czyli odtwarzacz do 150 zł


Rekomendowane odpowiedzi

witam , zastanawiam się nad zakupem mp3 playera do kwoty około 150zł . Chciałbym aby odtwarzacz najlepiej miał slot na karty microSD , ponieważ w tej kwocie nie dostane raczej nic dobrego z pamięcią powyżej 4GB . Słucham głównie Hip-Hop'u  (OSTR , ELDO , INDIWIDUALIZM , SMARKI , TUSZ NA RĘKACH , ŁONA ) , i czasem  także Downtempo ( DJ Cam i De-Phazz) , czy których z wymienionych przeze mnie playerów spełni choć po części moję wymagania (tzn. wyrazisty , nie zamulający bass) ?

 

 

 

 

Może macie inne propozycje co do nisko-budżetowego odtwarzacza ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem , i nagle z odtwarzacz który ma kosztować 100 zł , robi się taki za 200zł . Moja cena jest stała , wolałbym nie dokładać nic . Dlatego pytam o te dwa odtwarzacze .

 

 

 

 

FranioXC  Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat to po co piszesz cokolwiek ? posta chcesz nabić ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mógłbym stwierdzić, że ty chcesz nabić sobie parę postów zakładając ten temat..

 

Takich porównań były już krocie. Na forum jest masa cennych informacji.

Wystarczy tylko pogrzebać i poszukać, a nie czekać, aż wszystko na tacę wyłożą.

 

Z tańszych odtwarzaczy polecane są także, Iriver U10 oraz Clix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie mam słuchawek , kiedyś miałem całkiem dobry sprzęt ( Iaudio X5 i do tego Denony C551 ) , więc miałem kiedyś z tym do czynienia. Pierwsza mp3 jaką miałem to bym właśnie clip , ale ten starszy , bez czytnika microSD , stąd moje pytanie . Nie wiem jak się zmienił ten odtwarzacz pod względem  jakości odtwarzanej muzyki , więc wole coś na ten tematu usłyszeć od ludzi którzy mieli z nim do czynienia . Dodam że na słuchawki nie chce również wydac za dużo . Myślałem na Soundmagic'ami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip/Clip+/Fuze - dla jednych dźwięk bardzo podobny, dla innych są różnice.

Ja bym brał fuze. Większy wyświetlacz, super wykonanie, super obsługa i sporo lepsza bateria :)

 

 

Ja mam Clip + PL11 i jak na razie nie narzekam. Ale wiedziałem co biorę (ciepły player + ciepłe słuchawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności