Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

chce sobie sprawic odtwarzacz ktory ma wejscie na dodatkowa pamiec. Z dostepnych na rynku wybralem te dwa, czyli: clip+ oraz fuze.

 

Mam jednak pytanie nie o same odtwarzacze, ale o uzytkowanie, tzn. jak bede mial duza biblioteke muzyki to jak wyglada sprawa

wyszukiwania mp3? Czy w clip+ dam rade? Czy zdecydowanie lepsze jest kolko w fuze? Macalem oba grajki w sklepie i pasuja mi.

Jedyne czego sie obawiam to wlasnie nawigacji w clip+. Z drugiej strony ten jest mniejszy a to dla mnie tez istotne.

 

PS. A moze jakies inne propozycje odtwarzacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Clipie obsługa jest intuicyjna.

Fuze-a nie miałem, ale czytając bardzo wiele opinii można bez problemu stwierdzić, że obsługa nie nastręcza żadnych problemów.

Ile chcesz przeznaczyć na odtwarzacz? Jakie słuchawki masz? Jakiej muzyki słuchasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o glownie o przegladanie duzej bazy. W sumie jak wgram sobie rockboxa to wystarczy

mi odtwarzanie po folderach. Ale czy przy 8+16 GB to nawigacja bedzie ok w clip+ ?

 

Jesli chodzi o sluchawki to sobie jakies dokupie, ew. pojade na poczatku z sony ex85.

Slucham glownie rock, ale znajdzie sie tez reggae, metal, house.

 

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi tu o latwosc odnajdywania tego czego chce. W gaszczu 24 GB mozna sie latwo pogubic,

a fuze ze swoim kolkiem, domyslam sie, jest wygodniejszy w tej operacji. Czy dobrze mysle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności