Skocz do zawartości

co do hd380 pro?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od jakiegoś czasu mam sennki hd380pro, służą przede wszystkim jako izolator od otoczenia w pracy :)

 

Muszę jednak wymienić sobie player i szukam czegoś, co dobrze zgrywałoby się z hd-kami.

Od razu myślę o komplecie z bardziej mobilnymi słuchawkami na miasto, ale zależy mi przede wszystkim na powyższym tandemie.

 

Na player + słuchawki (pewnie dokanałówki) chciałbym wydać max 400zł.

 

Macie jakieś rady?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

POnieważ nie chcę tworzyć nowego tematu przyłączę się tutaj. Ostatnio zakupiłem słuchawki HD380 i chiałbym zmnienić playera. Aktualnie mam taczkę 2g i to połączenie mi nawet odpowiada ale przydałby się jakiś player z mniejszą ilością bajerów. Mam propozycję zamiany na A845 lub P3 i mam pyatnie, czy któryś z nich zagra z sennkami conajmniej tak jak touch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też planuję 380tki kupić i nadal się zastanawiam co do playera. Niby E2 fajny i tani ale radio by się przydało jednak. Sansy za słabe słyszałem...ech ile tego :P

Edytowane przez Frantixj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, że to pytanie padało już tysiąc razy, a nikt nie był w stanie udzielić jasnej odpowiedzi ;) może faktycznie coś jest z tymi słuchawkami, że ciężko dobrać playera... niby wszystko ok, ale jednak czuć, że to nie wszystko co słuchawki potrafią. o sansie zapomnij. jest beznadzieja. clip'a mam na myśli. z innymi źródłami jest przyjemnie. ten walkman co mam w sygnaturze zagrał fajnie, iphone 3g również, choć zupełnie inaczej. dźwięk z walkmana taki 'otulający', z iphone'a bardzo 'czysty', nie wiem jak to opisać. o dziwo, najlepiej wypadają te senki z iaudio u5, które udało mi się przypadkiem kupić. ale trzeba pobawić się eq. zresztą, te słuchawki nawet prosto z macbooka grają fajnie. ale to wszystko jest 'niepełne'. zdecydowanie najlepiej grają z mojego 'przedwojennego' zestawu aiwa. zarówno bass jak i średnica nabierają charakteru. do takiej jakości żadne źródło przenośne jakie słuchałem, nie może się nawet zbliżyć. po doświadczeniach z takim dźwiękiem aż mi się nie chce w ogóle słuchać 380-tek z playerem, bo to nei jest 'to'.

ale nie traktuj tej opinii jako wyznacznikowej boo jest skrajnie subiektywna i na pewno nie 'profesjonalna' ;) po prostu moje uszy nie słyszą tych słuchawek jako portable. dają się napędzić łatwo, ale dźwięk rozczarowuje w porównaniu do źródła stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah mat_zil faktycznie, też widzę, że co hd380 to problem z playerem :) Szukam szukam i znaleźć nie mogę. Teraz nie wiem czy nie kupić po prostu fuze+ i CAL! i mieć z głowy :) a przy okazji trochę kasy zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista playerków na których odsłuchiwałem HD380 i było ok :D- ok to mało powiedziane:

 

1-B30

 

2-Ipod Touch

 

3-E2

 

4-D2+

 

5-J3

 

6-S100

 

7-X5

 

8-H340

 

9-S9

 

 

 

kolejność raczej losowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna spróbować z E30, poczekaj chwile.

 

Kolega ma takie zestawienie kupował u mnie. Cytat: " Basu mogłoby być więcej, ogólnie jak na mp3playera nie jest źle, słabe wypełnienie na wzmaku duzo lepiej. Na e30 na tyle dobrze, że słucham tego połączenia mobilnie. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności