Skocz do zawartości

Wybór odtwarzacza do 500 zł dla Fischer Audio Eterna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Słuchawki już wybrałem - Fischer Audio Eterna. Teraz pozostaje kwestia doboru odtwarzacza. Słucham przede wszystkim melodyjnego dnb, Ambient Trance, Vocal Trance oraz innych gatunków muzyki elektronicznej. Lubię głęboki, a zarazem dynamiczny i precyzyjny bas. Średnica powinna być na swoim miejscu, podczas gdy góra nie może kłóć po uszach. Całe pasmo powinno być subtelnie ocieplone. Dźwięk winien być miły w odbiorze i dawać przyjemność podczas odsłuchu. Nie szukam naturalności i monitoringu, ale przyjemności i finezji. Wydaje mi się, że słuchawki Fischer Audio Eterna pasują tutaj bardzo dobrze. Nie wiem natomiast, jakie źródło będzie lepsze - neutralne czy raczej chłodne?

 

Cena nie powinna przekroczyć 500 zł, chyba że naprawdę warto.

 

Pozdrawiam.

 

Bardzo proszę o pomoc. Wyboru muszę dokonać dość szybko.

Edytowane przez firespace760
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Słuchawki już wybrałem - Fischer Audio Eterna. Teraz pozostaje kwestia doboru odtwarzacza. Słucham przede wszystkim melodyjnego dnb, Ambient Trance, Vocal Trance oraz innych gatunków muzyki elektronicznej. Lubię głęboki, a zarazem dynamiczny i precyzyjny bas. Średnica powinna być na swoim miejscu, podczas gdy góra nie może kłóć po uszach. Całe pasmo powinno być subtelnie ocieplone. Dźwięk winien być miły w odbiorze i dawać przyjemność podczas odsłuchu. Nie szukam naturalności i monitoringu, ale przyjemności i finezji. Wydaje mi się, że słuchawki Fischer Audio Eterna pasują tutaj bardzo dobrze. Nie wiem natomiast, jakie źródło będzie lepsze - neutralne czy raczej chłodne?

 

Cena nie powinna przekroczyć 500 zł, chyba że naprawdę warto.

 

Pozdrawiam.

 

Bardzo proszę o pomoc. Wyboru muszę dokonać dość szybko.

 

Widzę na profilu że masz Clipa który uchodzi za jeden z najlepiej i najrówniej brzmiących odtwarzaczy. Dla mnie nie warto byłoby wydawać 500zł na odtwarzacz, którego różnicę w brzmieniu w stosunku do poprzedniego ledwo byłbym w stanie wyłapać. A chodzi Ci tu wyłącznie o brzmienie.

 

Osobiście dołożyłbym do słuchawek lub zachował pieniądze bo dźwiękowo iPod Touch sugerowany przez kolegę wyżej nie zrobi różnicy.

Edytowane przez Koko7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności