Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam problem z Vedią A10 dzisiaj go zakupiłem na początku się denerwowałem ze nie jest kompatybilny z windows 7 i musiałem na xp wgrywać do niego muzę.

upgradeowałem go do najnowszej wersji i mam duży problem nieważne czy jest to flac czy mp3 podczas odsłuchiwania utworu słychać przerywający nie czysty dźwięk i praktycznie nie słyszalny wokal przyduszony i słyszalny dopiero przy volume ok 35

 

POMÓŻCIE!!!

 

aha dodam jeszzce że problem z dźwiękiem byl zarówno przed aktualizacją jak i po:)

Edytowane przez pionkowianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pionkowianin, pionkowianin...

A pisałem Ci przecież: zamiast kupić Vedię lepiej iść na piwo.

Witaj w klubie! Tylko że ja mam jeszcze kilka innych grajków.

Dlaczego wszyscy dopytują się co kupić, a później i tak kupują badziew...

:)

Edytowane przez zmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyłączyłeś ochronę słuchu i nie przestawiałeś EQ?

 

Widzisz .ksy, nie tak to powinno wyglądać...

 

ochrone sluchu i wlaczalem i wylaczalem equalizer zmienialem we wszystkie strony zarowno z tym srs jak i bez zawsze jest to samo pliki w roznych formatach zarowno mp3 192kbit jak i 320 flaci ehhh poradzcie cos

 

pionkowianin, wiesz może jaką wersję softu miałeś out of box?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm szczerze mowiac to nie wiem poprostu nowke ze sklepu wzialem i odrazu problem z tym dźwiękiem sprawdzałem zarówno na dousznych dwóch parach słuchawek jak i 2 parach nausznych...i efekt był taki że było słychać tylko dżwięk niemalże bez wokalu teraz mam wersję VEDIA A10 - v 1.3.13B (beta) pobrana ze strony Vedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o zdjęcia z odbiciem lustrzanym??jesli tak to takiej jazdy nie widzialem nigdy jeszce:)

 

i jak panowie macie jeszcze jakieś pomysły?

 

dla przykładu słucham teraz piosenki escape me dj'a tiesto i w refrenie swietnie slychac "ooooo" a juz "escape me" ledwo słyszalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, skoro po zmianie softu nie masz odbitego obrazu na wyświetlaczu (jak na moich zdjęciach), to raczej nie miałeś wersji 001.004.016. Więc możesz pokombinować na różnych softach. Kilka miesięcy temu kupiłem A10, która miała out of box ten najstarszy sofcik. Później go zmieniałem na nowsze, ale zamiast być lepiej, było gorzej. Wprawdzie baza danych szybko się tworzyła, ale z dźwiękiem i obsługą działy się cuda. Ostatecznie wróciłem na niej do najstarszego softu i w zasadzie dało się z tym żyć. Aktualnie na nowej A10 po wgraniu softu 001.003.020 oznaczonego jako 'final' mam takie objawy:

 

1. Obraz na wyświetlaczu jest lustrzanym odbiciem (na wspomnianych zdjęciach)

2. Dźwięk regularnie zacina się co około 1 minutę.

3. Radio nie nadaje się do użytku - strasznie szumi, jest przeczulone na zmiany położenia

4. W trybie radia wyświetlają się krzaki (poza odbiciem oczywiście)

5. Podczas odtwarzania muzyki przyciskiem play można jedynie uruchomić odtwarzanie, zatrzymać się nie da - trzeba wyłączać player

6. Jak podczas podłączania do komputera podpięte są do grajka słuchawki, to nie da się zamontować jego pamięci w Windows.

7. Średnio co kilka uruchomień grajek wyświetla tylko napis A10 i od razu się wyłącza.

8. Itd

9. Itp.

 

Mógłbym tak jeszcze wymieniać i wymieniać.

 

Najlepsza rada: sprzedaj tego grajka na Allegro, opisz co to za sprzęt i odzyskaj tyle pieniędzy, ile tylko się da.

Zawsze ktoś go kupi, nie wiem, może do przeszczepu.

 

No i w przyszłości czytaj odpowiedzi jak zadajesz pytanie "co kupić" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nic nie pomogą wgrywania softów to jutro ide do sklepu i zrobie im rozróbę i albo oddadzą mi kasę albo będą dawać tyle razy nowy player aż będzie dobry a kupiłem go tylko dlatego bo mi go doradzili tam i byl w moim zasiegu cenowym:/

 

ile wyszło tych softów? bo na stronie vedii jest 2 albo 3?

Edytowane przez pionkowianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, tutaj są softy z serii 001.003.xxx

http://forum.mp3store.pl/topic/50868-vedia-a10/page__st__40

Na stronie Vedii są tylko dwa ostatnie z tej serii.

Jest też seria "widmo" - 001.004.xxx, której Vedia nie udostępnia.

Najnowsza wersja z jaką się spotkałem ma oznaczenie 001.004.016.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten głos z tyłu to pewnie ustawienia srs musisz wejść w ustawienia / dzwiek/ srs wow hd/ srs center ustaw na80(+/-10) na 127

możesz sobie potestowac inne ustawienia srs (width, true bas, definition, limiter, focus) ja ustawiłem wszystkie w okolicy 80

 

wersja softweru ostatnia to v1.3.20 (final)

http://www.vedia.pl/,19,,,,46,download_details.php

 

jak się zawiesza - mi się zdarzyło to dwa razy raz po wgraniu sofwaru i drugi raz jak włożyłem kartę sd - zamiast resetowac podłacz do ładowarki - pomaga

 

jeśli chcesz wgrać software trzymaj przyciśnięty klawisz play od momentu połączenia do komputera do końca wgrania aktualizacji

 

jak właczasz fm trasmiter - nacikasz raz krótko przycisk play - napis off zmienia się na on z jednosekundowym opóźnieniem

 

moje A10 działa bez zarzutu, a kupiłem go dla FM transmitera - 19 płyt ACDC ostre rockowe granie w moim samochodzie, długa działanie na baterii może nie 60h ale z 40 spokojnie - a jeżdżę w długie trasy, bardzo czytelny wyświetlacz, opcje powtarzania od zaznaczonego momentu do drugiego zaznaczonego

 

mam tez iPod nano - wolę VedięA10 - przyjemniejszy dźwięk i większe możliwości ustawiania dźwieku, o słuchawkach appla nie będę się wypowiadał - SRS300 dla mnie OK - ale melomanem nie jestem

mam tez Vedia Muzzio Monster HD (super) - ale to zupełnie co innego - rzucam go dzieciakom na tył samochodu -jak się robi nerwowo- w czasie długich wypraw rodzinnych - i mam spokój :)

 

jakby to nie było to co napisałem zgłoś się do sklepu lub serwisu vedii (pamiętaj że masz gawrancję na 24 miesięcy

 

VEDIA - SERWIS

ul. Łowcza 11B, lokal 6

02-955, Warszawa

 

serwis@vedia.pl

tel +48 (022) 651-53-72 (od 28 grudnia)Czynny od pon. do pt.: 10-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności