Skocz do zawartości

Problem z wyborem mp3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów mój problem polega na tym że zamierzam w najbliższym czasie sprawić sobie odtwarzacz mp3 i mam problem z wyborem przeglądając róznego rodzaju testy na każdym teście wygrywa inny odtwarzacz:/ proszę o pomoc:)

 

odtwarzacz ma spełniać następujące warunki:

 

- cena około 200zł

-oprócz formatu mp3 musi odtwarzać FLAC ponieważ jestem uczulony na mp3:)

-musi być solidnie wykonany i mieć wyświetlacz

-musi posiadać pojemny akumulatorek

-jeżeli chodzi o wbudowaną pamięć to może mieć nawet 2gb pod warunkiem że bedzie obslugiwał karty pamięci do 8gb

 

najważniejsza jest dla mnie jakość w jakiej będzie ta empetrójka odtwarzać FLAC'i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z popularnych na forum będzie trudno coś znaleźć. Ze swojej strony polecę Philipsa GoGear Ariaz 2G. Spełnia wszystkie punkty, jakie wymieniłeś. Bez problemu odtwarza FLACzki, jest bardzo solidnie wykonany (metal), bateria trzyma 25-30 godzin słuchania FLACzków na najwyższej głośności i oferuje bardzo dobrą jakość dźwięku (sprawdzone na słuchawkach Fischer Audio Eterna v2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są testy wykonane na forum http://forum.mp3store.pl/topic/32831-index-testow-odtwarzaczy/

Nie jest to porównanie w stylu lepszy - gorszy. Nie istnieje coś takiego jak najlepszy odtwarzacz.

Poczytaj sobie na spokojnie. Za 200 pln wbrew pozorom wcale nie będzie trudno znaleźć coś wartego uwagi, co by Cię zadowoliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrzyłem na ofertę firmy iRiver ale producent zapewnia o super jakości dźwięku a ludzie testujący dany produkt podczas testów stwierdzili że jakość przeciętna:/ pogubiłem się już chciałbym miec "mp3" o tak pieknym wygladzie jak iRiver E50 z naprawde godną polecenia jakoscia dzwieku flac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slucham bardzo roznej muzyki ale najczesciej jest to hip-hop trance house a wiadomo jak trance i house to i bas musi byc taki jaki trzeba jesli chodzi o sluchawki i tak bede mial zamiar je zmienic moze jakis model Koss'a

po prostu niechce zalowac wyboru grajka dlatego prosze o pomoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności