Skocz do zawartości

Słuchawki Outdoor, do 100-120 zł


_KarmA_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Posiadam Rio Karme i AKG K530 wiec troche tam sie orientuje co i jak w "duzych" nausznych sluchawkach, lecz teraz bede zmuszony troche wiecej podrozowac i potrzebuje jakies sluchawki "na wyjscie"(rowniez nauszne) :) Czytalem troche tematow i zastanawiam sie czy lepsze beda oslawione juz KPP czy tez AKG K414p... Opinie sa podzielone, wiec chcialbym zobaczyc co Wy sadzicie na ten temat : P . Muzyka jakiej bede sluchal to Hip Hop i Rock. Odtwaracze to Ipod Shuffle 2gen i byc moze wkrotce Ipod Nano 5 gen. Ktore z tych sluchawek lepiej zagraja z szufelka? ;) Dodam, ze zalezy mi tez na wygodzie, choc priorytetem w wyborze bedzie oczywiscie dzwiek ;) Podalem coprawda te 2 modele, ale jesli macie jeszcze jakies propozycje to chetnie wyslucham. Z gory dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam :)

Edytowane przez _KarmA_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odstrasza mnie troche ilosc podrobek px-ow ;] no ale zobacze, moze cos znajde.

 

A co z akg k414p? Mam okazje kupic dzis w cenie +-100 zl, idealny stan. Oplaca sie? I jak z brzmieniem w porownaniu do Kpp? (tak jak pisalem-czytalem troche ale roznie sie wypowiadali.. co sadzicie, brac te akg dzis czy lyknac Kossy? );]

 

Prosze o szybka odpowiedz- AKG czy Kossy? Za parenascie minut nie bede mial wyboru, prosze o pomoc :) Z gory dzieki

Edytowane przez _KarmA_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG nie znam ale KPP mają ciut mało góry. Nie wiem czy do rocka wystarczy. No i K414p są zamknięte, izolują. KPP nie. Wydaje mi się że ktoś pisał że K414p mają górę w normie. W Kossach to ciut bidnie tam... do rocka wypada mieć trochę góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności