Skocz do zawartości

AKG 518 DJ umarły co w zamian


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jak zwykle bardzo serdecznie.

 

Po dość długiej absencji postanowiłem do Was zawitać, ponieważ mam problem.

Nie lubię używać zaimków dzierżawczych, ale "Moje" ulubione słuchawki odmówiły mi posłuszeństwa.

Dlatego tez proszę Was o pomoc. Wystosowałem już w innym dziale post z prośbą o naprawę .

Doszedłem jednak do wniosku, ze dodatkowo kupię nowe może bardziej ciekawe brzmieniowo słuchawki.

 

W tej chwili nie mam faworyta, jak napisałem na początku długo mnie tutaj nie było i nie wiem co jest teraz dobre a co fake ;-).

Mówiąc poważnie szukam słuchawek o konstrukcji zamkniętej z b.dobrym brzmieniem, dobrze wykonanych, wygodnych(kto miał 518 DJ ten wie o czym mówię).

Szukam czegoś lepszego brzmieniowo od 518 DJ w cenie do 350 - 400 zł.

Będą napędzane przez sprzęt który mam w sygnaturce + czasem telefon SE W995.

 

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchałeś ich z filtrami (gąbkami)? Jeśli nie, to poczekaj z zakupem nowych. Niech Djki wrócą do Ciebie i posłychaj ich bez nich. Zupełnie inny sprzęt.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchałeś ich z filtrami (gąbkami)? Jeśli nie, to poczekaj z zakupem nowych. Niech Djki wrócą do Ciebie i posłychaj ich bez nich. Zupełnie inny sprzęt.

 

Cały czas zastanawiam się czy tuningować AKG 518DJ czy kupić nowe np Audio-Technica SJ5.

Nie ukrywam, ze "recablowanie" zaczynam brać pod uwagę, pytanie tylko jakie rozwiązanie względem zabitych Dj będzie najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności