Skocz do zawartości

Jays


Bishop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem, mianowicie moje słuchawki creative ep-jakieś :), rozwaliły się (tzn. przerwały przy jacku), i zastanawiam się nad jaysami tzn. zauważyłem że sporo ludzi je kupuje, więc coś w tym musi być, no ale niestety nie wiem które wsiąść, mam nokie 5800 telefon trzymam w kieszeni i pewno dla tego mi się poprzednie przetarły i pytanie czy te są wytrzymałe i jak kupować coś od JAYS to które, napisze jeszcze że najczęściej słucham rocka. Cena hmm do 300 zł. No chyba że mi coś innego polecicie :). Ah i jak JAYS to jakie pianki, bo widzę że dużo modeli, i nie wiedziałbym które co dają, że tak napisze :)

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nazywaj tematy po ludzku, bo nazwa tematu Jays nie mówi nic!

2. Jakie chcez słuchawki: dokanałowe, nauszne?

3. Sprecyzuj o co ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz mocny, wylewający się bas, to A-Jays One, albo Two, a jeżeli nie, to A-jays three. Wszystko to lepiej brzmi na comply (T-200).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest najsłabasza Nokia, ale w sumie może i racja. Ale Jaysy możesz kupić. To, co Grok podał również, dobrym wyborem będzie tani i dobry zestaw MEE E2 z Comply.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest najsłabasza Nokia, ale w sumie może i racja. Ale Jaysy możesz kupić. To, co Grok podał również, dobrym wyborem będzie tani i dobry zestaw MEE E2 z Comply.

 

A jak sprawa z wtykiem tzn. czy jest wytrzymały, bo cóż jednak będę słuchawki podpinać do pilota od noki i jednak trochę się będzie ruszać ten przewód, dlatego pytam.

 

Edit: i czym się różnią te Comply, bo widzę że jest ich dużo tzn T-500/TX-500 itp.

Edytowane przez Bishop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności