Skocz do zawartości

Gry na GBA, kto co ma? chętnie kupię..


zaki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w ramach akcji "wspomagajmy studentów", a także "nuda na wykładach" i skromnych ostatnio funduszy postanowiłem skołować sobie Game Boya.

 

emualtor na telefonie rozładowuje mi baterie w godzinę, więc postawiłem na normalnego standardowego GBA.

 

Problem polega głównie na grach a raczej cięzkiej dostepności.. na allegro troche jest ale postanowiłem spytać Was, bo często leżą sobie takie rzeczy na półkach i "sie kurzą". A ja chętnie taką zakurzoną gre sobie odkupie.. ;)

 

To co mnie interesuje to "zapychacze czasu" więc głównie RPG..

 

takie tytuły jak:

 

GOLDEN SUN i GOLDEN SUN II- jak ktoś ma to pisać, dzwonić, nawet krzyczec pod oknem..

ZELDA w każdej postaci..:P

Final Fantasy- zwłaszcza tatcisc, ale i zwykłe

Castelvania

 

Ogólnie co kto tam ma i jest chętny żeby sie pozbyć, to zgłaszać sie.. :P

Edytowane przez zaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, wolumen w planie.. Ale po pierwsze, takie rzeczy w ostatnich latach bardzo po****dły.. coraz cieżej znalezc..

 

A po 2.. trzeba wstać z rana i takie tam..:D A jak już coś mają to raczej nowsze rzeczy.

 

dlatego licze na was, bo takie rzeczy sie trzyma.. ;) Na tyle osób ktoś musi miec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest tego troche, ale.. mało ciekawych tytułów.. A jak coś fajnego to schodzi na pniu, więc trzeba śledzić na bieżąco..

 

Sam miałem kiedyś duzo ciekawych gier.. np właśnie golden sun i golden sun 2, i wszytsko oryginały, długo wszytskiego szukałem, ale wszytsko sprzedałem jak kupowałem Psp.. Jak tak teraz patrze to niepotrzebnie.. Z resztą PSP też poszło pod młotek (Tu na forum, Forza kupił..:D) a teraz na wykładach ubolewa nad tym co zrobiłem kilka lat temu..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj.. Nie wiem czemu wszyscy chcę mi doradzić coś innego niż chcę, i uważają że wiedzą lepiej niż ja..

 

TAK, wiem że coś takiego istnieje, ale powiedzmy ze mam takie głupie uprzedzenie ze chce mieć konkretną grę.

 

moze dlatego że jak będe miał konkretną grę to przejde ją od A do Z, a jak będe mógł wrzucać milion gier to bede grał po troche i wrzucał coś nowego. Ot takie zboczenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności