Skocz do zawartości

Wybór odtwarzacza


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Potrzebuję pomocy przy wyborze mp3. Chcę go używać do słuchania muzyki, nie potrzebuje super-ojaniemogę-jakiegofajnego wyświetlacza. Czytałam już mnóstwo opisów, recenzji, ale już zupełnie się pogubiłam i nie wiem nawet które odtwarzacze mi się wstępnie podobały. Myślę, że tu mi pomożecie... prawda? ;D

Mam kilka kryteriów:

- jak najdłużej działająca bateria

- dobra jakość dźwięku, oczywiście

- wygodny w obsłudze i intuicyjny

- nie chcę tylko browsera, pragnę biblioteki... rozpaskudziłam się, nie ma co.

- niedotykowy

- fajnie by było, gdyby można było manipulować podstawowymi funkcjami przez kieszeń

- najlepiej z ładowarką sieciową

- wejście na karty sd

A z tych takich "kosmetycznych" rzeczy:

- solidnie wykonany

- nie za duży

- koniecznie wyświetlacz, ale nie za wielki,

- no, nie ukrywajmy, ładny. Ma nie wyglądać tandetnie.

Posiadam słuchawki Sennheiser MX65VC-StreetII i to ich chcę używać. Co do producenta odtwarzacza, skłaniałam się ku iriver, ale niekoniecznie ten.

 

Miło by było, gdybyście mi polecili jakieś modele - tak do czterech stów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Potrzebuję pomocy przy wyborze mp3. Chcę go używać do słuchania muzyki, nie potrzebuje super-ojaniemogę-jakiegofajnego wyświetlacza. Czytałam już mnóstwo opisów, recenzji, ale już zupełnie się pogubiłam i nie wiem nawet które odtwarzacze mi się wstępnie podobały. Myślę, że tu mi pomożecie... prawda? ;D

Mam kilka kryteriów:

- jak najdłużej działająca bateria

- dobra jakość dźwięku, oczywiście

- wygodny w obsłudze i intuicyjny

- nie chcę tylko browsera, pragnę biblioteki... rozpaskudziłam się, nie ma co.

- niedotykowy

- fajnie by było, gdyby można było manipulować podstawowymi funkcjami przez kieszeń

- najlepiej z ładowarką sieciową

- wejście na karty sd

A z tych takich "kosmetycznych" rzeczy:

- solidnie wykonany

- nie za duży

- koniecznie wyświetlacz, ale nie za wielki,

- no, nie ukrywajmy, ładny. Ma nie wyglądać tandetnie.

Posiadam słuchawki Sennheiser MX65VC-StreetII i  to ich chcę używać. Co do producenta odtwarzacza, skłaniałam się ku iriver, ale niekoniecznie ten.

 

Miło by było, gdybyście mi polecili jakieś modele - tak do czterech stów.

 

 

 

 

Za około 400 zł można się pokusić o Nationite S:flo2, ale jest to IMO beznadziejny pomysł do pchełek Sennheisera, poza tym jest dotykowy. Polecam też Cowona E2, ale ten z kolei nie ma ekranu. Odtwarzaczem, który spełnia większość postawionych przez Ciebie wymagań jest Cowon i7, do wyrwania za 339 zł na MP3Store, ale jeżeli jesteś w stanie przeboleć brak ekranu - bierz śmiało E2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności