Skocz do zawartości

Wymiana słuchawek i odtwarzacza


kwazar84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przez ostatnie 4 lata korzystałem z Creative ZEN V Plus oraz słuchawek AKG K26P. Byłem bardzo zadowolony z tego zestawu, nadszedł jednak czas wymienić sprzęt na nowy. W związku z tym mam do Was dwa pytania:

 

1) Z tego co wiem AKG K404 to dzisiejszy odpowiednik K26P. Czy moge spokojnie kupić ten model, jeśli moim celem jest posiadanie słuchawek tak samo dobrych [i jak najbardziej zbliżonych do] jak K26P, czy może AKG zeszło w międzyczasie na psy i warto poszukać czegoś innego?

 

2) Czy irivery są wciąż tak dobre jak kilka lat temu? Kupiłem wtedy Creativa, a później się dowiedziałem, że wszyscy zachwalają irivery. Czy dziś pownienem szukać pośród produktów tej marki?

 

Dzięki za odpowiedzi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki: max 150PLN - półotwarte, zamknięte, dokanałowe, douszne ?

Zamknięte. Tak jak pisałem w pierwszym poście, czyli jak najbardziej podobne do K26P. Głównie chodzi mi o to czy K404 są równie dobre jak K26P [parametry i cenę mają niemal identyczne]?

 

Odtwarzacz: max 250PLN - cowon e2

A coś z ekranem?

Edytowane przez kwazar84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

lekko mnie irytuje te proponowanie Cowon E2 na każde zapytanie o odtwarzacz mp3 - Cowon płaci wam za to?- e2 to brelok bez equalizera - dobry dźwięk ale gdzie personalne ustawienia i preferencje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko mnie irytuje te proponowanie Cowon E2 na każde zapytanie o odtwarzacz mp3 - Cowon płaci wam za to?- e2 to brelok bez equalizera - dobry dźwięk ale gdzie personalne ustawienia i preferencje

 

 

a mam rozumieć że w vedii a10 jest jakiekolwiek eq? bo ono jest takie straszne że lepiej nie ruszać. Po za tym e2 ma eq, nie wiem o czym Ty chrzanisz za przeproszeniem- i wcale te wbudowane nie są złe. I jakoś ludzie z eq nie korzystają także i żyją- łał. Więc daruj sobie takie komentarze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry dźwięk ale gdzie personalne ustawienia i preferencje

Nie każdy tego potrzebuje. Ja osobiście jadę ciągle na flat bo tak mi najbardziej odpowiada. Także... zależy kto czego szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale to nie znaczy żeby "reklamować" każdemu gościowi jak leci, a kwazar napisał że miał Creative Zen V nawet teraz Cowonkowi daleko do tego sprzętu -a już bliżej Vedii A10 (której zwolennikiem jestem ja)

 

ale na tym wątku jej nie proponowałem Azahielu (prawda?) - a w Vedii A10 jest equalizer który wraz ustawieniami SRS WOW HD ( trubass, width, center, focus,definition, ) daje dużo możliwości- przynajmniej mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale to nie znaczy żeby "reklamować" każdemu gościowi jak leci, a kwazar napisał że miał Creative Zen V nawet teraz Cowonkowi daleko do tego sprzętu -a już bliżej Vedii A10 (której zwolennikiem jestem ja)

 

ale na tym wątku jej nie proponowałem Azahielu (prawda?) - a w Vedii A10 jest equalizer który wraz ustawieniami SRS WOW HD ( trubass, width, center, focus,definition, ) daje dużo możliwości- przynajmniej mi

 

 

daleko w czym? bo jakościowo bije creativa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np jakość wejścia na słuchawki ( przerywają granie co?) - jak słuchawki tracą połączenie - auto energy save cowonka robi "szot dałn" - moj kolega z pracy ma to wiem

niby solidna obudowa ale gniazdo mini jacka kiepskiej jakości. a co do dźwięków - każdy ma swoje zdanie - mi E2 nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności