Skocz do zawartości

Dyktafon, bądź mp3 z funkcją dyktafonu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Przejdę od razu do rzeczy. Poszukuję dyktafonu - lub tak jak w temacie jakiegoś innego urządzenia z taką funkcją - która poza oczywistą możliwością nagrywania głosu, będzie potrafiła nagrywać owe notatki głosowe w założonych podfolderach na urządzeniu. Czyli np. dyktafon ma 5 folderów A, B, C, D, E i w folderze A utworzę foldery: jan, kowalski, mateusz, teraz chciałbym aby poprzez menu w urządzeniu mógłbym wybrać owy folder który wcześniej założyłem i nagrać tam notatkę głosową. Chciałbym aby ta operacja nagrywania była jak najmniej skomplikowana - najlepiej jeśli wystarczyłoby wejść do tego folderu z poziomu urządzenia i od razu móc kliknąć rec. Mam nadzieję że w miarę zrozumiale napisałem o co mi chodzi. Liczę na waszą pomoc albo jakieś porady. Cena - najlepiej jak najtaniej ale tak 600 zł myślę mogę dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden ze znanych mi odtwarzaczy nie oferuje możliwości nagrywania do konkretnego folderu albo choć przenoszenia plików już po nagraniu (nie licząc tego że - teoretycznie - rockbox* może cuda)

 

najtańszy odtwarzacz do używania z rockboksem to Sandisk Clip lub Clip+ (jeśli chcesz karty microSD) - ten pierwszy około 50-60zł

 

jeśli zaś chcesz taką funkcjonalność "w standardzie", to pozostaje jedynie kupno dyktafonu cyfrowego (po wstępnym upewnieniu się że faktycznie oferuje taką możliwość)

 

poza tym - ale tego nie pamiętam dokładnie - stare odtwarzacze sony md oferowały możliwość zapisywania (organizowania) nagrań do różnych folderów

 

___

*) odtwarzacz ma oprogramowanie wewnętrzne (firmware), dzięki któremu w ogóle działa, rockbox to nieoficjalne i nie wspierane przez producenta oprogramowanie wewnętrzne któro posiada jednak możliwości niedostępne w oryginalnym oprogramowaniu

 

aha, nie wiem czy rockbox oferuje dokładnie taką możliwość, ale jako iż umożliwia pisanie i używanie rozszerzeń taką wtyczkę można sobie napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności