Skocz do zawartości

Sansaclip v1 czy v2 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Właśnie rozleciała mi się sansa (nie działa wyświetlacz - tylko, jest do sprzedania w ofertach na forum) i chcę kupić nową, gdyż lepszej mp3 w tej cenie nie miałem i nie dostanę :)

 

Czy różnicę między v i v2 to tylko inny wygląd i wejście na karte microsd ? Czy jest może mocniejsza lub coś w tym stylu ?

Nie zależy mi na pojemności, 2gb mi wystarcza, ale czy v2 nie jest mocniejsza lub pod jakimś względem lepsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matts nie motaj. jest clip i clip+. ten pierwszy wyst. w wersjach v1 i v2, które na dobrą sprawę niczym się nie różnią z punktu widzenia brzmienia, funkcji, wyglądu, itp. różnica, że na v1 jest już stabilny rockbox :) clip + natomiast to już inny player, trochę inne bebechy, brzmienie, wejście na karty microsd.

 

autorowi polecam poczytać recenzje, jest ich trochę na forum, powinny rozwiać wszystkie wątpliwości. co do zmiany to jeśli nie potrzebujesz więcej gb to raczej nie widzę sensu, chociaż zależy jakie masz słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności