Skocz do zawartości

s638f i CAL! - czy to wypali?


mmkg

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

 

Jestem posiadaczem sprzętu : s638f + px-100 . Sprawdza się to,ale zamarzyły mi się większe słuchawki - własnie pokroju CAL!. Nie wiem jednak czy mój player się z nami zgra ... stąd pytanie do Was: Czy mój wybór jest dobry,a jeśli nie to co innego w tej kwocie i podobnych rozmiarów polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL super graja. Mialem kiedys. Oczywiscie chodzi ci o te duze, nauszne? BO male dokanalowki creativa to lipa. Duze nauszne CALe super graja. Naprawde polecam. Mialem wczesniej odtwarzacz VEDIA v39, jak pojda na sony nie wiem, ale wiem, ze sony s639f (ktorego wlasnie sprzedaje) gra super jak na ta cene i polke mpetrojek. CAL polecam!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL wraz z seria S63XF sony beda graly dobrze ale (jakis czas temu okreslano to polaczenie jako srednie) jednak nie jest to celowane i zalecane polaczenie.S63XF pociagnie te sluchawki bez wzmaka spokojnie.Mialem je do tego odtwarzacza.

Jedynym dobrym wyjsciem (ja tak mialem) bylo kupno MxMa ktory bedzie ustawiony tak aby uprecyzyjnil bas (rozlewa sie) gdyz sluchawki ale i ten odtwarzacz ma go sporo.Wzmak takze swoimi podzespolami "schlodzi" nieco barwe gdyz sa to raczej cieple sluchawki a grajek tez podobnie ma.Wiec polaczenie ich grajek + sluchwki daje dzwiek gesty , zbity, basowy, nieco zamulony.Jak ktos lubi geste granie to pewnie bedzie ok ale jednak nie jest to zgodnie ze sztuka.

Dosc podobnie graja EX85 z S63XF.

Do S63xF dobre by byly sluchawki mniej cieple a bardziej neutralne.Jest sporo o tym grajku w forum opisow.

 

 

 

@ Martin_H ja bardzo lubie polaczenie EX700 z moim S639F.Stawiam go wysoko.Czasem wole je a czasem X1060+SRH840.

 

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie moze sobie zostawie swojego s639f + ex700lp :) nawet nie sprawdzalem jak to gra, bo sprzedaje je jako nieuzywane i chce byc fair. Ale jak za kilka dni nikt nie kupi, to bede musial sprawdzic i moze zostawie :) Choc nie ukrywam, ze 16gb to jednak troche malo.

 

Lubie cieple brzmienie, z wyrazną górą i miekkim basem :) Jesli tak zagra ten zestaw to pewnie sie nie powstrzymam i zostawie sobie ten zestawik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności