Skocz do zawartości

Help !1


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie pomozcie czy ja cos zrobilem nie tak ? zainstalowalem firmware zrobilem upgrata, przytrzmalem play i podlaczylem do usb (bez bateri) zainstalowalo sie potem wzilem odlaczylem usb , wlozylem baterie wciskam play i nic sie nie pokazuje nice ,,,,, podlaczam jeszc raz do usb i mi nie wykrywa go co robic pomocy!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty uaktualniłeś odtwarzacz nie wchodząc w recovery mode? :>

 

---

 

Recovery Mode:

- trzymasz w ręce wyłączony i nie podłączony odtwarzacz

- wyjmujesz mu baterię

- trzymając wciśnięty "Play" podłączasz go do kompa

- wyskakuje ci że znaleziono urządzenie "recovery mode" (albo o podobnej nazwie ;] )

 

... teraz możesz odpalić program uaktualniający...

 

---

 

jeżeli to nie działa to znaczy że uaktualnienie nie powiodło się a ty nie możesz już nic konkretnego zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze a jezeli wogole jak podlaczam go do usb to kreator sie nie wl i nie ma dzwieku ze znaleziono sprzet, i nawet jezeli zainstaluje sterowniki na innym kompie to czy to cos moze dac, kurde 1 raz takie cos mnie spotyka,, poczekalem az bedzie na playerku pislao ready po upgrade do 1,55 i wtedy wyciagnolem z usb a reszta to znacie ,,, servis jestem z pomoza a kipilem w poznaniu :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze tego:

starannie wyinstaluj cale oprogramowanie upgrade'ujące, niektórzy radzili nawet wyinstalować wszelkie firmowe JetShelle i tym podobne bajery, zrestartuj PCta, zainstaluj upgrader soft ponownie.

-wyjmij baterię z G3

-naciśnij klawisz PLAY i cały czas trzymaj !!!

- wetknij kabel USB ( PLAY cały czas trzymany!!)

-Win powinien zameldować że znalazł nowe urządzenie ( PLAY cały czas trzymany!!)

-( PLAY cały czas trzymany!!) Win ma automatycznie sam znaleść stery i zainstalować je

( nie wolno szukać nic ręcznie czy przez Internet)

- (PLAY cały czas trzymany!!) powinien w końcu zameldować że znalazl Iaudio w Recovery mode ( poda jakiś dziwny typ )

-można puścić PLAY i włączyć właściwy program Update

-Updater rozpozna iAudio, można dać start

 

Tak przeprowadziłem i udało się, chociaż przyznaję że najpierw doprowadziłem do stanu że G3 zdechł kompletnie i na nic nie reagował, ale zabawa z PLAYem i recovery mode zawsze działała

Dopiero po kilkukrotnej procedurze j/w , włącznie z reinstalacją wszystkiego - za którymś razem poszło wszystko po Bożemu i mój G3 gra jak nowy.

Jaki Win masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zadzailalo jak mowile , ale po zrobieni wszyskich czynnosci i potem jak biore fimeware downlad biore start z odznaczonym format data area to on cos tam robi a na dysku dalej nic nie mai nieweim jak wgrac sterowniki,,,,

 

a czy moze masz gotowe sterowniki juz w playerku i czy mozna je tak skopiowac i czy potem player bedzie dzailac prosze o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) jupi juz dziala zrobilem inaczej skopiowalem firmawe do mp3 player i dziala wszsyko jest!!!!! dzieki za rady panowie pozdraweiam wszykich ktorzy maja mp3 i oczywiscie g3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności