Skocz do zawartości

Alternatywa dla SoundMagic PL30 i AKG K518 DJ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dawno, daaawno temu zaopatrzyłem się w PL30-tki u forumowego Darcika ale niestety 3 dni temu bardzo się spodobały mojemu psu, tak bardzo, że zniszczył wtyczkę słuchawkową. Naprawa się nieudała bo przy okazji pękł przewód w innym miejscu a AKG K518 DJ przestały działać jeszcze wcześńiej. Niestety zostałem bez jakichkolwiek słuchawek (możliwości słuchania muzyki) a każdy dzień bez muzyki to dzień stracony :P

 

PL 30 były niesamowicie dobre (dźwięk gitary na tych słuchawkach to poezja :P). Lekkie, małe, wygodne ale ich jedynym minusem było to, ze na mojej Sansie e200 grały aż za czysto. Brakowało słuchawkom chaotyczności i dosłownie odrobiny basu. W związku z tym szukam jednej pary słuchawek będącej alternatywą dla Pl30 i AKG K518 DJ(tańszą alternatywą ), na którą mogę wydać 150zł.

 

Zainteresowały mnie:

 

Z mniejszych

-PL30 - Kolejny raz kupić u Darcika jeżeli dalej je tutaj sprzedaje :P

-PL50

-HeadDirect RE2

-Philips SHE9800 - Przypominają do bólu EX85

-Pioneer SE-CLX50 - J.w. z tym, że nie znalazłem żadnych opinii na ich temat

 

Było by miło gdyby te mniejsze słuchawki miały:

-prosty wtyk słuchawkowy

-dźwięk trochę mniej "czyste" niż PL30

-miały możliwość"podpięcia gąbek od PL30

 

 

Z nieco większych :P

 

AKG K 403 - Dużo osób się nimi interesuje też przykuły moją uwagę. Dlaczego nie ma recenzji na ich temat na MP3Store?

CREATIVE HQ-1900 -J.w, również brak jakichkolwiek opinii o nich. Właściwie to spodobał mi się tylko ich wygląd nawiązujący do AKG K518 DJ :P

-KPP - Stare ale jare, na dodatek są otwarte (czego nie lubię) ale dźwięk mają przyzwoity i ładnie graja na Sansie

-KOSS KSC 75 - jednak odpadają. Sprawiają wrażenie nietrzymających się na uchu, chyba, że się mylę.

 

Lub inne które mi polecicie :P

Edytowane przez Dominik 007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności