Skocz do zawartości

Fajne, funowe granie za +/- 500pln


Rekomendowane odpowiedzi

Jako nowy uzytkownik forum chciałem was wszystkich serdecznie przywitac.

 

Wiem wiem, napewno wielu z was juz to nudzi i nie macie juz ochoty ali checi odpisywac na tego typu tematy, ale moze jednak znajdzie sie kilka osob.

 

Mimo tego ze jestem nowy, poczytałem juz troche tematów, testów i nie tylko, i mam juz swoje typy, dlatego mam nadzieje ze dzieki temu bedzie nam łatwiej.

Jesli chodzi o odtwarzacz, sa to:

1. S10 martwi mnie ejdynie mała pojemnosc, 2 gb to troche za malo, interesuje mnie najbardziej 4gb, moze byc rowniez 8.

2. E2 wiem jest swietny, mialem z nim stycznosc ale brak ekranu!!! to chyba jednak nie dla mnie

3. nano 2 gen, widzialem ostatnio na allego fajne okazje, nowki sztuki 4 i 8gb(czarny !!!) martwi jedynie Itunes, ale rockbox załatwi sprawe.

 

Słuchaweczki, dokanałowe.

1. Oklepane Nf-6

2. D-jays z tego powodu ze mozna je w tym momencie wyrwac za 200 pln

3. Audeo sa ekstra itp itd tylko to nie jest to brzmienie funowe ktore mnie interesuje, mimo zielonych filtrow bas chyba jednak nie jest zbyt "wylewny", a moze sie myle, sami powiedzcie

4. A-Jays three

 

 

Na komplet cche przeznaczyc +/- 500 pln

Czekam na wasze propozycje

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E2 i Audeo to świetny zestaw i jego ci polecę. A brak ekranu w E2 nie przeszkadza, a nawet po pewnym czasie uznasz go za zbędny bajer...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak eterny to moze Nano 2g do tego albo S10? Nie jestem pewnien, wiec jak zle podpowiedzialem to poprawcie mnie od razu :D

 

 

Raczej do etern zimniejsze źródła/neutralne. s10 będzie za duzo basu :)

To ja jestem głuchy albo nie uszczelniło mi ucha bo na meecie Eterny podpięte do E2 dla mnie basu miały malutko... i zrobiły słabe wrażenie ogólne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak eterny to moze Nano 2g do tego albo S10? Nie jestem pewnien, wiec jak zle podpowiedzialem to poprawcie mnie od razu :D

 

 

Raczej do etern zimniejsze źródła/neutralne. s10 będzie za duzo basu :)

To ja jestem głuchy albo nie uszczelniło mi ucha bo na meecie Eterny podpięte do E2 dla mnie basu miały malutko... i zrobiły słabe wrażenie ogólne.

 

one mają wielki midbass, bardzo. zresztą zależy też od wersji- v1 czy v2. A może porostu lubisz mini sub:)

 

dla mnie z moim s10 grają fajnie pl30, shure e2c no i audeo też:) sa1 także.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak eterny to moze Nano 2g do tego albo S10? Nie jestem pewnien, wiec jak zle podpowiedzialem to poprawcie mnie od razu :D

 

 

Raczej do etern zimniejsze źródła/neutralne. s10 będzie za duzo basu :)

To ja jestem głuchy albo nie uszczelniło mi ucha bo na meecie Eterny podpięte do E2 dla mnie basu miały malutko... i zrobiły słabe wrażenie ogólne.

 

one mają wielki midbass, bardzo. zresztą zależy też od wersji- v1 czy v2. A może porostu lubisz mini sub:)

 

Albo to dlatego że przed nimi słuchałem PL11, NE-6, K370 które są dosyć mocno basowe. Albo jestem głuchy, dla mnie nawet K518 nie są zbyt basowe czy to z E2 czy to z Nano 3g... a na S10 mnie wykop basu zauroczył na DJ'kach.

 

S10 to chyba ze wszystkim będzie grał fajnie jak się EQ i SRS WOW wyreguluje. Na flat też z takimi KPP i K518 zamuły nie było imho, raczej fajna kontrola. Ale ja to głuchy jestem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO brzmieniowo to jednak E2 bardziej do Audeo. Chyba jedyną przewagą S10 nad Cowonem jest to, że ma telewizor. Zarówno pod względem autonomii, brzmienia, EQ, ilości pamięci E2 wygrywa z iRiverem. Na ustawieniu BBE Viva2 (czy coś) z Audeo to ..:: GRAŁO ::..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO brzmieniowo to jednak E2 bardziej do Audeo. Chyba jedyną przewagą S10 nad Cowonem jest to, że ma telewizor. Zarówno pod względem autonomii, brzmienia, EQ, ilości pamięci E2 wygrywa z iRiverem. Na ustawieniu BBE Viva2 (czy coś) z Audeo to ..:: GRAŁO ::..!

 

oj, oj nie przesadzaj- audeo zarówno na tym i na tym grajku dobrze się komponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wadą nie do przeskocznia w S10 jest bateria, imho za słaba. Gdyby nie to to kto wie czy bym E2 nie zamienił niedługo... bo S10 ma to coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO brzmieniowo to jednak E2 bardziej do Audeo. Chyba jedyną przewagą S10 nad Cowonem jest to, że ma telewizor. Zarówno pod względem autonomii, brzmienia, EQ, ilości pamięci E2 wygrywa z iRiverem. Na ustawieniu BBE Viva2 (czy coś) z Audeo to ..:: GRAŁO ::..!

 

oj, oj nie przesadzaj- audeo zarówno na tym i na tym grajku dobrze się komponują.

 

Zgodzę się! Ale na moje ucho z E2 jest ciutkę lepiej, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności