Skocz do zawartości

Słuchawki Sennheiser CX 400


Ira

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przymierzam się do zakupu słuchawek. Sennheiser CX 400 albo CX 200. Będę z nich korzystał na Sansa Clip. z przeznaczeniem w dużym celu do biegania. czy to dobry wybór? jak rozróżnić oryginały od podróbek. ciekawą ofertę znalazłem na allegro. Link są one godne uwagi czy szkoda sobie głowy zawracać.

Edytowane przez Ira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z linka są raczej za tanie jak na oryginały, a podróbki to można o kant tyłka. CX-y są podrabiane tak masowo, że ja bym nie ryzykował w ogóle zakupu na allegro, lepiej brać ze sklepu. Dosłownie wczoraj kupiłem dziewczynie CX 300 II i jak na razie różnią się od moich CX400 minimalnie, to znaczy bas jest troszkę bardziej rozlazły, ale pewnie to kwestia wygrzania. Ja bym celował w nie na twoim miejscu, w mp3store kupiłem za niecałe 150zł. Z tańszych możesz zainteresować się soundmagicami pl21. Grają fajnie, chociaż różnicę miedzy pl21 a cx300 II usłyszała od razu nawet moja luba (wcześniej miała sm-y), która doświadczenia ze słuchawkami dużego nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CX 300 II precision mają asymetryczny kabel, więc do biegania są chyba lepsze niż gorsze ;) Nie zauważyłem, żeby mi się zsuwał albo ciągnął prawą słuchawkę "do tyłu". Problemem może być brak jakiegoś klipsa w zestawie, żeby je sobie przypiąć do ubrania (jest w sennkach cx400 II). Efekt mikrofonowy nie powinien się w nich dawać we znaki, chociaż nie biegałem z nimi. Podczas chodzenia słyszę go tylko, kiedy nie leci muzyka, więc nie narzekam.

 

A z innych modeli ludzie polecają NuForce Ne-6, ale nie słuchałem ich, więc się nie mogę wypowiedzieć. Na forum znajdziesz recenzję.

 

//edit

skoro masz clipa, to być może NuForce'y byłyby zbyt zmulone na nim. Może ktoś słuchał takiego zestawu.

Edytowane przez woowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 150zł klasycznie rzekłbym NuForce NE-6... acz bieganie w dokach to słaby pomysł. O... a jak już musisz w dokach to do SM PL21 dostajesz zauszniki w komplecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności