Skocz do zawartości

iPod Nano 5gen - pusty dźwięk po włączeniu


kantona

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem :(

Wygląda to tak: Po włączeniu ipoda nano 5gen mam różnie - albo wszystko jest ok, czyli dźwięk leci przez słuchawki albo leci przez słuchawki i głośnik albo tylko przez słuchawki ale dźwięk jest jakby pusty (pozbawiony kompletnie bassu itp) i nie działa wtedy regulacja głośności - pomaga wtedy wypięcie i wpięcie słuchawek (i to występuje najczęściej). Jedyne co robię między włączeniami ipoda to synchro z itunes - czy to możliwe, że robię coś co powoduje takie zachowanie ipoda?. Dziś włączyłem iPoda i znowu było to samo - a od ostatniego włączenia nie robiłem na nim kompletnie nic przez równy tydzień (nie słuchałem muzyki, nie podłączałem do kompa w celu synchro z iTunes itd.) - tylko włączałem raz na kilka dni aby zobaczyć ile jest baterii (nie słuchałem muzyki) i wyłączałem.

Edytowane przez kantona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze miał taką sytuację - zobaczymy. Skoro piszesz, że może wejście jest uwalone, to sprawdzę jeszcze może na kilku innych słuchawkach na wszelki wypadek i najwyżej wyślę na gwarancję :(

 

Co ciekawe dzieje się tak jak iPod leży i go nie ruszam, więc nie ruszam nawet werjściem jack itd. Tak jakby ową sytuację powodowało wyłączenie i włączenie ipoda.

Edytowane przez kantona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj włączyłem i było ok - próbowałem kilka razy wpinać i wypinać i za każdym razem było ok - nie trafiała się akcja z pustym dźwiękiem. Ruszałem kablem na wszystkie strony i także było ok - dziś ciąg dalszy testów - może już się to więcej nie powtórzy :)

Ale jak tylko ktoś ma jakieś pomysły co to mogło być - śmiało pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności