Skocz do zawartości

Słuchawki do 350zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczy.

Niegdyś (jakiś rok temu) z waszą pomocą zakupiłem słuchaweczki DENON AH-C551 do mojego Soniaka NWZ-A816. Niestety dziś stała się rzecz straszna! Prawa słuchawka odmówiła dalszej współpracy i przeszła na wcześniejszą emeryture.

Jak się zapewne domyślacie potrzebuję cosik nowszego.

I dlatego mam do was takie pytania:

Jaki rodzaj słuchawek gra najlepiej i co mi polecicie w tym przedziale cenowym?

A teraz warunki jakie muszą spełniać słuchawki:

*Porządny bass

*Czyste brzmienie

*Służyć do NWZ-A816 i Samsung Wave

*Dobrze tłumiące odgłosy z otoczenia

*W gre wchodzą nowe lub używane w stanie idealnym!

 

Inne rozwiązanie: może polecicie jakieś dobre słuchaweczki bluetooth które zgrają się z Samsung Wave i spełnią wyżej wymienione wymagania (wtedy przestane używać Soniaka bo zaczyna mi się podobać efekt 5.1 w Samsungu)?

Liczę na was i z góry dziękuję za wszelkie propozycje! Wybór czy bluetooth czy kablowe podejmę sam po podaniu waszych propozycji.

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez Adi1027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może audeo 012/ sony mdr- ex500/ shure se102 ? Choć nie wiem jak się zgrywają z wavem.

 

Chciałbym zaznaczyć, że modele Audéo PFE z mikrofonem (022, 121, 122) nie współpracują poprawnie z telefonem Samsung Wave.

Jednak mojemu klientowi, który nabył model z mikrofonem do Wave'a właśnie, tak się spodobało brzmienie tego zestawu, że pozostał przy Audéo i tylko dokonaliśmy wymiany słuchawek na model bez mikrofonu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności