Skocz do zawartości

Prosty odtwarzacz - wybrane opcje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów

 

Nigdy nie miałem odtwarzacza mp3, dzisiaj się nad nim zastanawiam ponieważ przydałoby mi się urządzonko do nagrywania własnego siebie: chodzi mi o naukę języka obcego - możliwość nagrywania siebie i późniejsze odtwarzanie w czymś małym i przenośnym. Nie wiem, które odtwarzacze mp3 mają wbudowany mikrofon (w opisach w sklepach nie zauważyłem opisu poświęconego posiadaniu wbudowanego mikrofonu). Pozwalają nagrywać w prosty sposób ścieżki ok 10 minut. Dodatkowo mógłby, choć nie koniecznie posiadać radio, najlepiej z wyświetlaczem. Chciałbym możliwie najprostszy odtwarzacz mp3, który mi to umożliwi. Jaki powinienem wybrać do tego celu ?

 

thx

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet Sandisk Clip (od 60zł na allegro za 1gb) ma mikrofon i radio. Według opisu ma.

http://allegro.pl/item1182548459_sandisk_clip_1gb_odtwarzacz_mp3_dyktafon_promocja.html

 

Edit:

Jeżeli jednak chcesz używać go jako odtwarzacza w większym stopniu to polecam Clip+. Ma slot na karty pamięci (i chyba najmniej 2gb wbudowane) co jednak jest wygodniejsze niż 1gb bez opcji rozszerzenia. Ale Clip+ na alle to minimum 120zł za nowy.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nagrywanie z mikrofonu, to coś z serii Txx Irivera. Dokładnie chodzi mi o modele T10, T20 i T30. Jest jeden minus. Nowego pewnie już nie kupisz. Same używane i tylko T10 w większych pojemnościach. T20 i T30 maks. 1GB. Ale rolę dyktafonu spełniają świetnie. Pewnie do tej pory nie znajdzie się równie dobry dedykowany dyktafon. W cenie poniżej 250zł. Nie wiem jak dyktafon w T60, którego normalnie można kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten sundisk za 60 zł byłby ok, ale on wymaga interfejsu usb 2.0 a ja mam usb 1.1 więc nie wiem czy w ogóle pójdzie, nie wiem czy jest kompatybilny z 1.1; nie ma radia.

 

A co myślicie o: 'Pentagram Vanquish R Pocket 2GB' ? http://www.saturion.pl/index.php/product/64386/Urz_dzenia_mobilne/Odtwarzacze_MP3_i_MP4/Pentagram_Vanquish_R_Pocket_4GB_czarny.html

 

Czy ten będzie kiepściejszy od 'SanDisk Clip 1GB' ?

Edytowane przez daredevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansa Clip ma radio i to lepsze niż Clip Plus. Na USB 1.1 też pójdzie, tylko będzie wolniejszy transfer. Swego czasu też sporo używałem na nim dyktafonu i sprawował się bardzo przyzwoicie. Nagrywa wyraźnie nawet ciche rozmowy. Za 60 PLN nie kupisz lepszego graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansa Clip ma radio i to lepsze niż Clip Plus. Na USB 1.1 też pójdzie, tylko będzie wolniejszy transfer. Swego czasu też sporo używałem na nim dyktafonu i sprawował się bardzo przyzwoicie. Nagrywa wyraźnie nawet ciche rozmowy. Za 60 PLN nie kupisz lepszego graja.

w opisie na allegro za tę cenę pisze, ze nie ma radia, a Ty twierdzisz, że ma ? http://allegro.pl/item1182548459_sandisk_clip_1gb_odtwarzacz_mp3_dyktafon_promocja.html

 

 

Widzę i czytam "radio FM: brak". Widocznie są różne wersje, za tą z radiem trzeba więcej zapłacić. Jak ktoś może nich się wypowie na temat tego pentagrama...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że iFP mimo swojej legendarnej jakości kosztuje jak widzę od 150zł wzwyż i to za 512MB. A Autor pisze o prostym playerze z dyktafonem i radiem. Nie wiem czy jest sens tyle wydawać na iFP'ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/it...dio_gratis.html

Ten ma radio. 10zł drożej, 69zł.

 

ten allegrowicz akurat ma za dużo negatywów by robić z nim interesy :)

 

 

A normalnie w takich odtwarzaczach-dyktafonach jest mozliwość podczas nagrywania głosu robienia pauz ? Czy jak już się naciśnie pauzę czy stop to już nie można kontynuować nagrywania na tej samej ścieżce i trzeba zacząć nową? Mam nadzieję, ze można robić pauzy.

 

Tak, myślę o najjjjjjjjjjprostrzym z tymi funkcjami stąd zastanawiam się też nad 'Pentagram Vanquish R Pocket 2GB' - za około 100 zł. Myślicie, ze jakością będzie odbiegał od takiego Sundiska - np w kwestii dyktafonu?

Edytowane przez daredevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności