Skocz do zawartości

Creative Ep-630 Vs. Ep-635


siemenss65

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Odgrzewam trochę temat bo mam zamiar zakupić irivera t10 i do tego jakieś przyzwoite słuchawki. Chyba odpowiadały by mi Ep-630. Przeglądałem oferty na allegro i trafiłem na coś takiego:

http://allegro.pl/item117696480_oryginal_s...gwarancja_.html

 

Sa to słuchawki ep-635 ze smyczą. Czy warto takie kupić?? Skoro ta smycz i kolor to jedyna różnica w porownaniu do ep630 to warto je zakupic dla tej smyczy i wygody uzytkowania?? Faktycznie ta smycz jest tak pomocna czy to tylko pic na wodę?? I czy jest ona na tyle porządna, że nie będę musiał się martwić o mój odtwarzacz gdy go na niej zawieszę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

Mam ep-635 od okolo 1,5 miesiaca i takie spostrzezenia:

 

Dzwiek - rewelacyjny jak na pchelki, wszystkie moje dotychczasowe sluchawki (glownie dodawane do kolejnych walkmenow, discmana i playerka ktorego uzywam dzis - rozmaite soniaki i panasoniki, samsungi oraz sennki mx450) przy epkach brzmia tragicznie. Az sam sie zastanawiam jak moglem na nich sluchac muzyki :blink:

 

Neckstrap jest swietnym rozwiazaniem.

Sznurek solidny aczkolwiek nie za gruby, kabel w koncu mi sie nie placze zarowno przy wyciaganiu jak i przy sluchaniu, nie mam rozepchanych kieszeni i, co najwazniejsze, praktycznie nie zdarzaja sie sytuacje w ktorych newralgiczne fragmenty kabelka bylyby narazone na naderwanie.

 

Mam sredniej wielkosci playerka - samsunga yp-c1 i noszenie go na szyi jest bardzo wygodne co bylo milym zaskoczeniem gdyz np kluczy nie znosze nosic na smyczy.

 

Sluchawki kupilem za 99 zl na allegro od Elbarto wiec roznica cenowa miedzy nimi a ep 630 jest juz prawie zadna.

 

Do tej pory jedyna wada jaka zauwazylem jest kolor sznurka. Choc sluchawki pasuja kolorystycznie do mojego samsunga to sam sznurek niemilosiernie brudzi sie i nie jest latwo go doczyscic.

I nie chodzi tu bynajmniej o brak higieny :D

Po prostu slucham muzyki praktycznie zawsze wychodzac z domu i czesto zasypiajac a przez to sznurek wyglada nie przymierzajac jak kolnierzyk bialej koszuli po dwoch upalnych miesiacach noszenia...

 

Jesli jednak nie przeszkadza wam ta ostatnia cecha i wasz odwarzacz nie jest monstrualnych rozmiarow to goraco polecam wybor 635-ek.

 

 

 

 

Pozdrawiam, Roberrto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności