Skocz do zawartości

Cos Niedobrego Z H300


djabollo

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

prosze o uspokojenie moich nerwow :(

mialem wczoraj podlaczonego playera do kompa i kompa wylaczylem, a player caly czas byl na kablu. dzis probuje go uruchomic i milczy jak zaklety. myslalem, ze to bateria wiec podlaczylem ladowarke, ale laduje juz ze 2 godziny i dalej nie wstaje. kiedy odlaczam ladowanie, przez ulamek sekudny ekran z czarnego robi sie jasny i znow gasnie. co jest grane? bateria totalnie wyladowana, czy raczej cos z elektronika, lub dyskiem? moze mial ktos juz takie przejscia ze swoim cackiem. prosze o jakies infos, bo az caly drżę ze cos mi sie stalo z tym bibelotem ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele nie pomoge, bo nie mam h300. ale moze jest jakas opcja do resetowania ?

naladuj moze z sieciowej ladowarki usb /o ile masz/.

 

aby sie nie okazalo, ze miales pecha - zobacz na swoj nr uzytkownika ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie odtwarzacz rozladuje tak, ze az sie wylaczy (nigdy nie powinno sie do tego doprowadzac - powinno sie doladowywac zanim sie calkiem rozladuje) albo bedzie dlugo lezal i sie bateria rozladuje, to starczy kilka albo kilkanascie minut, zeby znowu mozna go bylo wlaczyc. piszesz, ze laduje sie juz 2 godziny i nic. mnie by to mocno zaniepokoilo.

sa jakies inne objawy? slychac jak dysk sie kreci, jak probujesz go wlaczyc?

dysk ani elektronika nie powinny sie byly od zostawienia odtwrazacza podpietego do komputera uszkodzic. predzej bym sie spozdiewal, ze sie zawiesil albo wlasnie rozladowal.

sprobuj naladowac go porzadnie i pozniej wlaczyc. sprobuj jeszcze zresetowac. wiesz jak? zaraz ponizej srebrnego mikrofonu (wbudowanego) jest dziurka podpisana 'reset'. wloz tam rozgiety spinacz.

a moze po naladowaniu jeszcze raz podpiac do komputera?

 

powodzenia i nie poddawaj sie, bo serwis to lipa, a samemu pewnie dasz rade w koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie odtwarzacz rozladuje tak, ze az sie wylaczy (nigdy nie powinno sie do tego doprowadzac - powinno sie doladowywac zanim sie calkiem rozladuje) albo bedzie dlugo lezal i sie bateria rozladuje, to starczy kilka albo kilkanascie minut, zeby znowu mozna go bylo wlaczyc. piszesz, ze laduje sie juz 2 godziny i nic. mnie by to mocno zaniepokoilo.

sa jakies inne objawy? slychac jak dysk sie kreci, jak probujesz go wlaczyc?

dysk ani elektronika nie powinny sie byly od zostawienia odtwrazacza podpietego do komputera uszkodzic. predzej bym sie spozdiewal, ze sie zawiesil albo wlasnie rozladowal.

sprobuj naladowac go porzadnie i pozniej wlaczyc. sprobuj jeszcze zresetowac. wiesz jak? zaraz ponizej srebrnego mikrofonu (wbudowanego) jest dziurka podpisana 'reset'. wloz tam rozgiety spinacz.

a moze po naladowaniu jeszcze raz podpiac do komputera?

 

powodzenia i nie poddawaj sie, bo serwis to lipa, a samemu pewnie dasz rade w koncu.

 

no wlasnie nic sie nie dzieje. dysk nie kreci, nic nie swieci... jedynie jak wspomnialem, przy rozlaczeniu ladowania, ekran na moment robi sie jasny i znow gasnie. rzeczywiscie zostawie go chyba na kilka godzin jeszcze z ladowaniem, a najwyzej potem zaczne popadac w histerie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. a co sie dzieje, jak podepniesz do komputera? jest widziany? reaguje jakos? co z "bezpeicznym usuwaniem sprzetu"?

2. probowales juz resetowac?

 

sluchaj, a na pewno nie masz 'hold' wlaczonego? czasem robi sie glupie bledy, wiesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. a co sie dzieje, jak podepniesz do komputera? jest widziany? reaguje jakos? co z "bezpeicznym usuwaniem sprzetu"?

2. probowales juz resetowac?

 

sluchaj, a na pewno nie masz 'hold' wlaczonego? czasem robi sie glupie bledy, wiesz..

 

kompletnie nie reaguje. hold wylaczone, sprawdzalem... resetowac rowniez probowalem i zero efektu. zawsze stosowalem bezpieczne usuwanie sprzetu... tym razem wylaczylem po prostu system, a player pozostal na kablu... popoludnie i cala noc, dopiero rano sie zorientowalem i podpialem zasilacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiazany... moze sie to komus przydac, wiec napisze....

 

a wiec... na forum misticriver.net znalazlem kilka tematow dotyczacych mojego problemu i okazalo sie, ze to zjawisko dosc powszechne. w niektorych przypadkach ponoc wystarczy chwile podladowac i RESET, jednak nie w moim. po naladowaniu kilkanascie godzin, zagladnalem mu do brzucha i wypialem baterie, po czym wpialem ja ponownie i... to zalatwilo sprawe. :) resetowalem go chyba kilkaset razy, ale dopiero odlaczenie baterii faktycznie go zresetowalo.

 

w kazdym razie, NIE DOPROWADZAJCIE DO KOMPLETNEGO ROZLADOWANIA BATERII, oszczedzcie sobie zmartwien ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
problem rozwiazany... moze sie to komus przydac, wiec napisze....

 

a wiec... na forum misticriver.net znalazlem kilka tematow dotyczacych mojego problemu i okazalo sie, ze to zjawisko dosc powszechne. w niektorych przypadkach ponoc wystarczy chwile podladowac i RESET, jednak nie w moim. po naladowaniu kilkanascie godzin, zagladnalem mu do brzucha i wypialem baterie, po czym wpialem ja ponownie i... to zalatwilo sprawe. :) resetowalem go chyba kilkaset razy, ale dopiero odlaczenie baterii faktycznie go zresetowalo.

 

w kazdym razie, NIE DOPROWADZAJCIE DO KOMPLETNEGO ROZLADOWANIA BATERII, oszczedzcie sobie zmartwien ;)

 

pozdrawiam

 

potwierdzam, metoda zastosowana przez djabollo jest jak najbardziej skuteczna. Po wycieczce rowerowej wyjmuje playerka z plecaka.. i nie dziala, czarny ekran, musial mi sie sam wlaczyc, wszystki sposoby opisane na forum zawiodly wiec pozostalo mi zaopatrzyc sie w zestaw malych srubokretow i do dziela :D na szczescie POMOGLO :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podłączę się do tematu .

Mam nowego H320.

Poszedłem wczoraj biegać - jest ciężki i latał w kieszeni dresów - nagrania mi się zatrzymywały i przeskakiwały .

Czy jest możliwe, że to wstrząsy mają taki wpływ, ale w końcu to sprzęt przenośny , czy może coś poprzestawiałem w opcjach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbujcie potrząsać komputerem/kopać w komputer w czasie kopiowania dużych plików... ciekawe czy dysk to wogóle wytrzyma ;]

 

nie, odtwarzacze z dyskami nie nadają się do biegania wyczynowego... mam nadzieję że dysk nie został uszkodzony albo że nie ma teraz jakichś bad-sectorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności