Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam małe pytanie. jaki odtwarzacz wybrać w cenie podanej w temacie. Nie ma to być żadne mp4, zwykłe mp3. Zastanawiam się nad SanDisk sansa clip lub clip +. Wydają mi się jednym trafnym wyborem. A teraz pytanie do was który wybrać ?.

 

Clip + zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip+ albo E2.

 

Daltego że oba mają świetna jakość dźwięku. Clip ma jednak sporą przewagę w postaci ekranu i slotu na karty. E2 pewnie gra lepiej... Ale nie wiem czy warte jest to rezygnowania z ekranu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zadowolony. Jako posiadacz Clipa i Clipa Plus mogę stwierdzić jedno: poza slotem na kartę pamięci Clip Plus nie ma w sobie nic lepszego niż stary poczciwy Clip. Zmienili trochę wygląd (ale chyba na minus...), popsuli radio, ocieplili i tak już ciepły dźwięk, w dodatku Clip Plus na dzień dobry przywitał mnie zawieszeniem oprogramowania. Stary Clip rządzi! Miłego słuchania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip Plus jest lepszy ze względu na slot kart, czyli jak karty pamięci o większych pojemnościach stanieją, to będzie można mieć bez problemu 40 GB w tak małym playerze.

 

Do założyciela tematu - nie wiem, czy 1GB ci wystarczy, mi 12GB powoli przestaje wystarczać (mam Fuze), a gdybyś kupił Clipa+, to mógłbyś go rozbudowywać (na eBayu karta 16GB kosztuje ~90 zł, 8GB pewnie o połowę mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zmija nie uogólniam. Jak dla ciebie jest ok, bo zapewne słuchasz od czasu do czasu, ja go przez dwa lata wyeksploatowałem, na obecną chwilę nawet się nie uruchamia. Dysk padł :/ Mam nadzieje, że w penach nie dają takiej szmery jak w playerkach :/ bo chyba zacznę robić backupy :/ Ogólnie nie jest zły, ale jak ktoś słucha dużo to można powiedzieć 24-30 miesiące i się nadaje na złom.

 

 

Jak zaczyna się przycinać proponuje się już go pozbyć, bo później coraz gorzej będzie włącznie, z dziwnym przemieszczaniem się ekranu o.O

Edytowane przez piotrek_1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności