Skocz do zawartości

Jakie głośniki 2.1 do 400 zł ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam głośników 2.1 do kompa wyjście na słuchawki mi nie jest potrzebne bo i tak będę korzystać na zmianę ze słuchawkami. Może być również większy zestaw ale max z przysłką 450. Creative odpadają z góry. Najważniejsze dla mnie jest trwałość czego Kreatury nie mogą zapewnić .Głośniki będą służyć głównie do oglądania filmów , rzadko muzyki. Proszę o rozsądne propozycje. 12 m ^2

 

Zastanawiam się nad Microlabami solo6c i logitech x-530 oraz x-230 . Proszę o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do muzyki czy filmów weź zestaw 2.0 takie solo 6c będzie dobre ( 7c nawet lepsze ).

Kilka lat temu przesiadłem się z 2.1 ( Samsunga, był to wtedy model, który bił każde 2.1 w rozsądnej cenie ) na solo 7c ( niedługo po premierze ) i był to upgrade 100%.

Porządne 2.0 będzie lepsze do słuchania muzyki i oglądania filmów niż 2.1 ( chyba że lubisz bas z suba dzięki któremu podskakują nerki ).

Tym solo 7c nie można nic zarzucić odnośnie basu bo jest lepiej kontrolowany niż ten z suba 2.1

Edytowane przez ace99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności