Skocz do zawartości

Brutalny atak strazy miejskiej na sprzedawce truskawek.


BiskupPro

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie o tym mówiłem, że straż i policja powinna traktować normalnie bez szarpania itp, kto wie co tam było wczesniej pewnie upomnieli że ma się spakować. Ale ataki na straż miejską jak na filmiku co pokazałem to jest paranoja. Co ta babka sobie myślała, że ma "wy****ne" na wszystko i może okopać strażnika, bo ona ma racje. Ja podziwiam tych strażników, bo gdyby nie byli mili to by babce zrobili sajgon a jeszcze by odpowiadała za takie coś. Ten przykład eksmisji podałem też jako idiotyzm, skoro ma się wynosić z mieszkania to policjanta ****o obchodzi że on nie ma gdzie mieszkać, a nie jeszcze się wkurzać. Ostatnio w interwencji było że babka nie płaciła czynszu i koleś się wkurzył wymienił zamki i zostały wszystkie jej rzeczy w środku. Babka nie oddała mu kasy ale powiedziała że "w przyszłosci spłaci, ale nie naraz bo nie ma kasy"(:P) i wytoczyła właścicielowi sprawe o KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM, interwencja tak to nakręciła że to właściciel mieszkania jest przestępcą. Ta babka jest dla mnie zerem.

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia go nie osądzi, historia o nim zapomni, zresztą jak o wielu złodziejach i oszustach, powracjac do termatu historii, gdzie jest ten honor i waleczność Polaka za czasów II wojny światowej, teraz juz tego nie ma, ulegamy każdemu USA, Rosji... cóż prędko tego nie zmienimy. jeżeli już mówimy o historii zobaczcie ten film http://www.dailymoti...y-nowa-we_music Polscy żołnierze klasa sama w sobie.

Historia nie zapomni, natomiast quasi-demokratyczny masoński reżim unii eurosemickiej już zadba o to, żeby nie wyciągnięto z niej żadnych wniosków podchodząc do tematu w sposób oziębły, ludzie dalej będą konformistycznie błądzić jak bydło poprowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się zaczyna, elektorat pis vs po ;)

 

gdzie jest ten honor i waleczność Polaka za czasów II wojny światowej

Właśnie! Chwyćmy za kosy i pokażmy tym rozbójnikom pod krawatami socjalkołhozu unii europejskiej (TFU!) gdzie ich miejsce!!

 

natomiast quasi-demokratyczny masoński reżim unii eurosemickiej

Wiesz w ogóle co piszesz?

Edytowane przez mart!n3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy "yntelygentyny" elektoriat PO. Co tu dużo pisać.

 

Mimo że w kwestiach partii politycznych jestem obojętny, to niestety jestem przeciwko PO, szczególnie jak teraz Bronek dorwał się do władzy, i będzie marionetką PO podpisującą wszystko co mu podsuną pod nos. Osobiście głosowałem na Kaczyńskiego, chociaż i tak uważam że Polsce przydała by się osoba pokroju Piłsudskiego, która by wytępiła te całe polityczne plugastwo i prowadziła silne i niezależne państwo.

 

A co do mojego komentarza nt. pani kopiącej SM, ta pani jest w podeszłym wieku i jej mogło zależeć na posiadaniu dachu nad głową - co ty byś zrobił, gdyby do twojego domu wbiła Policja/SM, wyrzucili cię na zbity pysk i chcieli wyburzać dom bądź dokonywać modyfikacji nie pasujących tobie, oczywiście zakładam, że mieszkasz w domku jednorodzinnym, a nie bloku. Zresztą, to jej sprawa że zastosowała czyny fizyczne na SM i nie widzę powodów dalszej dyskusji na ten temat.

 

BTW, napisałeś "yntelygentyny", nawet próba ironii z mojej wypowiedzi ci się nie udała, bo gdybyś się postarał, to chociaż byś napisał "yntelygentny"... i nie wiem co znaczy "elektoriat", takiego słowa nie ma w słowniku, chyba, że chodziło ci o "elektorat", co oznacza:

 

Elektorat – ogół osób posiadających prawo do głosowania.

 

Powiedz mi - gdzie tu sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym zareagował? Wyniósłbym się z tego domu, jeżeli bym musiał. Fajnie w interwencji koleś powiedział, że jak ktoś ukradnie coś ze sklepu to jest złodziejem, a gdy ktoś nie płaci za wynajem to nie kradnie. Poza tym to nie strażnik zabiera tylko wykonuje swoją prace. Co do początkowego filmiku to też te truskawki nie zabrała policja nie nie zeżarła tego z bitą śmietaną na komisariacie.

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku widać jak jakiś gościu pakuje do worka te koszyki z truskawkami - jestem pewien, że zanim gościu odbierze pseudo "dowód rzeczowy" truskawki już zgniją, i kto mu zwróci pieniądze za zebranie tych truskawek, zapakowanie, i za koszt takiego koszyka truskawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz w ogóle co piszesz?

 

Owszem wiem, nie będę się jednak tu rozpisywał bo po pierwsze to nie temat o tym, a po drugie do tego trzeba mieć odpowiednich rozmówców.

 

No to jedziemy:

 

quasi-demokratyczny masoński reżim unii eurosemickiej

 

quasi-demokratyczny - ty albo/i twoi rodzice, jako polacy, zgodzili się na całą tą zabawę, więc jest demokratyczny

masoński - patrz wyżej: jako polak zgodziłeś się na ultratajne, masońskie posiedzenia parlamentu europejskiego na którym dyskutują jakby tu upieprzyć takie niewygodne karaluchy jak ty

reżim - nikt nas w unii nie trzyma, myślę, że wniosek zostałby spokojnie rozpatrzony pozytywnie, a nawet jeżeli nie to wystarczyłoby zrobić parę dobrych przekrętów by unia sama nas wywaliła na zbity pysk.

eurosemickiej - czyli że co, bo ciężko jest rozszyfrować ten na prędku wymyślony neologizm. Że unia toleruje m.in. żydów i to jest złe?

 

Swoją drogą takich wiązanek to dawno nie widziałem nawet na dyskusjach na onecie i na money pe-el

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze o czym wy *******icie, jakbyście nie zauważyli temat jest o truskawkach i "nadużywaniu" władzy przez straż miejską, a nie o wywodach o Unii Europejskiej, zaraz będzie gadka że paliwo papierosy albo ziemniaki podrożeją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie mam o czym z tobą jechać, jeśli koniecznie gdzieś chcesz jechać to wybierz się do brukseli i zasiądź w europarlamencie, z resztą ekipy kombinując jak nas europejczyków wycyckać z każdego grosza, rozbić w nas umiejętność samodzielnego myślenia a potem zredukować napromieniowaną żywnością importowaną z usa i stworzyć jedno wielkie państwo totalitarne rządzone jedną walutą. Tak, wiem co sobie teraz myślisz, dlatego też właśnie nie mam zamiaru z tobą z niczym jechać jak już napisałem. EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.Rozmowa ( czy tez debata jak kto woli ) zmierza w zlym kierunku... unsure.gif

 

 

Każda tego typu dyskusja na wolnych forach internetowych, chyba bez względu na tematykę, prowadzi do kłótni, wyzwisk i wymuszanej ironii, skierowanej przeciwko kontrrozmówcy (w końcu ona zabija). Zaraz (zwłaszcza teraz, po wyborach) pojawiają się docinki typu "matoł z PO", "fanatyk z PiSu" (chociaż PiSowczyk zdaje się lepiej brzmieć, zwłaszcza, że wizerunkowcy Jarosława Kaczyńskiego usilnie dążą do skonotowania go z osobą Piłsudzkiego ).

Zastanawiająca jest zasadność tworzenia takiego tematu, zwłaszcza tutaj, właściwie jest o śmieszny.

Zaraz po studiach, pracowałem przez kilka miesięcy w krakowskim Fakcie i zapewniam Was, że nie jest to wiarygodne medium, zwłaszcza w sprawach socjalno- byotwych. Z drugiej jednak strony dzienniki z żółto-czarno-czerwonymi nagłówkami i dziewczyną na trzeciej, czy ostatniej stronie, nie mają za zadanie być obiektywnymi (cokolwiek to znaczy...), lecz mają wywoływać w swojej grupie docelowej (nie w targecie, jak to się zwykło mówić) pewne emocje, bez których nie może ona żyć. Tu wywołała- to niedobrze, panowie i panie.

 

Ten cwaniakowaty komentator w tym filmiku jest świetny. Bez gotowego komentarza i spreparowanej opinii nie mogłoby się obejść.

Edytowane przez daroq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie za to nienawidze mediów, szkoda że nie wszyscy to dostrzegają. Teraz żeby zostać dobrym dziennikarzem (czy też prezenterem w tv) wystarczy być dobrym psychologiem. Te tanie nagłówki z faktu mnie również śmieszą, dziwnym przypadkiem zawsze przechodząc obok kiosku to okładka Faktu jest wyeksponowana przechodniowi "na ryj" żeby przypadkiem nie przegapił. Na równo z nimi stawiam interwencje, w końcu sami siebie polecają :P Polacy to niestety głupi naród jeżeli chodzi o takie rzeczy, takie tragedie jak niedawno były to jedynie dla nich wyżerka. Genialnym przykładem był wywiad z Korwinem Mikke jak opowiadał o wywiadzie do którego go zaproszono, potem powiedział 10 sekund i nie chciał więcej, żeby nie zmontowali nic i nie wyszedł na durnia. TV niestety skomentowała to jak trzeba i wyszedł nie tyle na durnia co na kompletnego kretyna. Daroq współczuje Ci tego Faktu, choć z drugiej strony ta gazeta powinna mieć tytuł "mam wy****ne", bo takich plotek to nawet na pudelku nie czytam, wśród starych babek ma opinie "obiektywnej gazety" i "piszącej prawde o zwykłych ludziach i ich problemach". Tak apropo jestem ciekaw co Fakt zrobi jak przesadzi, zwykły człowiek pewnie ich nie oskarży bo nie ma szans w sądzie (i kasy), a sprostowania nigdy żadnego nie widziałem, w którym miejscu sie je ukrywa? xD

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły szary Pisowczyk :D a co PO zrobiło w Smoleńsku? Kurde różne ploty były, że to Putin Tusk teraz PO, niedługo będzie że to Tusk JFK zastrzelił :D filmik widziałem jakoś w czsie wyborów (albo tuż po nie pamiętam), ale najbardziej rozśmieszył mnie ten

a mówią że to młodzież niedobra i "wre na zadyme" :D mogłem tam moją babke wysłać, by się troche rozerwała a tak to siedzi i się nudzi Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Korwina, to tym bardziej nie brałbym jego słów poważnie. Ten człowiek to taki polityczny "zaworek bezpieczeństwa", ekscentryczna atrakcja dla wąskiego, sfrustrowanego, dośc radykalnego elektoratu, który lubi "suhać prawdy, choćby szczypała". No i rzeczywiście szczypie, niekiedy śmieszy. "Montowanie" czy "Kontekstowanie" Mikkego jest bezcelowe, bo jest nikim na scenie politycznej. A co do spraw sądowych Faktu, to są one kierowane do... Axel Springer i to on jest pozywany. Duzo częściej niż sprostowania praktykuje się odszkodowania pieniężne, rzekomo dla obu stron dogodniejsze (dla której bardziej?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności