Skocz do zawartości

Nauszne do 350 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Niedawno podjąłem decyzje o kupnie nowych słuchawek, moimi faworytami od zawsze były AKG K530 LTD, ale jako, że są mało dostępne w normalnych cenach i grają zimno, to je odrzuciłem.

Teraz na linii ognia pozostały Shure SRH 440, Sennki HD555 oraz 485.

Słuchawki również będą pomagały w grach oraz odsłuchu muzyki z kart Creativ'a czy Asus'a.

 

 

Słuchawki używane oraz CAL! [chce wokółuszne] nie wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL! [chce wokółuszne] nie wchodzą w grę.

CAL! w moim przypadku są jak najbardziej wokółuszne, a uszy mam średniej wielkości. Podaj źródło (player czy zestaw stacjonarny), z jakiego będziesz korzystać przy odsłuchu oraz wymagania dźwiękowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro do gier i muzyki to odrzuciłbym i CALe, i HD380 i Szurki 440. W zamkniętych po prostu nie będzie tak komfortowo jak w otwartych.

Tu chyba HD485 sprawdziłyby się najlepiej. Bo skoro i źródło nie najwyższej klasy to HD555 będą to uwydatniały bardziej niż 485.

Także oddaję głos na HD485: komfort, ciepłe, przyjemne granie, wieszaczek i kilka dyszek w kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, wymagania i źródła podałem. Ipod 1G, 3G, Creative jakaś tam i Asus Xonar D2/PM.

 

"Trochę więcej" właśnie nie mogę już dołożyć, poza tym, wygląd ich, jak dla mnie - koszmarny.

 

Jak dla mnie CAL! są hm, uciskowe przykrywające 3/4 ucha :P

 

W pokoju słychać tylko wentylatory od kompa.

Na zewnątrz w nich nie będę raczej wychodził.

 

A, zapomniałem napisać gatunek muzyki - trance. Wyłącznie. A więc eq ustawiony na flat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności