Skocz do zawartości

Który odtwarzacz lepszy do CAL! ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam najpóźniej we wtorek kupuję sprzęt przenośny czyli zestaw + słuchawki. Wybrałem sobie słuchawki CAL!, będę na nich słuchał rocku, metalu i bluesa i mam do was ważne pytanie, który odtwarzacz będzie grał to lepiej z CAL!, a może jakiś inny, może inny zestaw do rocku do 1300 zł. Gorąco proszę o porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twoich typów chyba najlepiej iPoda Touch. Tylko pamiętaj że 3G 8GB to tak na prawdę 2G (wolniejszy). Ale przy budżecie 1300zł gdzie CAL! za 200zł kupisz to Toucha nawet 32GB powinieneś dać radę zgarnąć nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... polecam sprawdzić wspomnianego przez Marcina Cowona E2. Jest moim zdaniem genialny. Tylko ma parę "cech nielubianych" przez niektórych: brak wyświetlacza i 12h na baterii. Ale gra miodnie. Z CAL! gra fajnie i jeszcze by Ci zostało na coś "megaportable" obok CAL! np Phonak Audeo które z E2 są super (sam ciułam kasę na Audeo do swojego E2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wezmę tego Cowona bo ma za mało pamięci, ale jeszcze raz was pytam jakie było by najlepsze połączenie do 1300 zł do rocku, metalu i bluesa. Jest coś lepszego niż touch + CAL!? Na początku też myślałem, że ten touch to tylko zabawka, ale z recenzji wynika, żę bardzo ciężko znaleźć coś lepszego do muzyki, ale jak współpracuje z CAL!?

Edytowane przez Mats553
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności