Skocz do zawartości

Comply T200/TX200


IceGustPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pianek Comply serii T-200/Tx-200 nie sprowadziłem do sklepu przyjmując, że będzie nikłe nimi zainteresowanie.

Ponieważ coraz więcej osób o nie pyta, zostaną one uwzględnione w kolejnej dostawie. Wraz z nimi pojawią się w sklepie pianki serii P. Przewidywany termin - druga połowa lipca.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi końcówkami?

Na stronie jest napisane, że do tripli pasują t500. Mam t500, ale są mi za małe/krótkie, te, które miałem z philipsami she9850 leżały mi w uchu lepiej.

Z drugiej strony czytałem ,ze ludzie używają t400 z triplami.

Czy seria p też będzie pasować?

Czy są jakieś końcówki piankowe, ktore się tak piekielnie szybko nie zużywają i pasują do TF10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi końcówkami?

Na stronie jest napisane, że do tripli pasują t500. Mam t500, ale są mi za małe/krótkie, te, które miałem z philipsami she9850 leżały mi w uchu lepiej.

Z drugiej strony czytałem ,ze ludzie używają t400 z triplami.

Czy seria p też będzie pasować?

Czy są jakieś końcówki piankowe, ktore się tak piekielnie szybko nie zużywają i pasują do TF10?

 

Zewnętrzne wymiary pianek Comply™ wszystkich serii T/Tx są takie same. Pianki różnych serii różnią się między sobą jedynie rozmiarami wewnętrznej tulejki.

Pianki serii P są sporo dłuższe, niż pianki serii T/Tx, jednak do Triple-Fi 10 nie będą one pasować.

Jeśli obecne T-500 są za małe i za krótkie, można wybrać większy rozmiar (o ile nie było to L). Dostępne są rozmiary S, M i L.

Można również spróbować sposobu opisanego tutaj:

http://forum.mp3store.pl/topic/60659-comply-t-130-w-polsce/page__view__findpost__p__620354

 

Czy istnieją jakieś inne, równie dobre pianki do Triple-Fi-10? Według mojej wiedzy nie. Pianki Shure, również cieszące się dużą renomą, pasują tylko do słuchawek Shure i Westone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności