Skocz do zawartości

iPod classic 60Gb czy to dobry zakup?


grid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam okazję kupić classic 60gb , nie wiem czy dobrze współpracuje z Windows 7 - ( kopiowanie muzyki) Czytałem że tam jest dysk twardy , czy to dobry pomysł inwestować w coś tak czułego na wstrząsy i uderzenia?

No i jakość muzyki bo na tym mi zależy, w grę wchodzą tylko mp3 czyli musiał by odtwarzać w 320kps. Jak wygląda użytkowanie tego odtwarzacza w praktyce, głównie chodzi mi o jakieś problemy które często występują w tym modelu to chyba 5G ale one wszystkie są bardzo podobne. Cena jaka jest to 260zł

 

Proszę o jakieś informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego iPoda.

Całkiem niezły sprzęcik jak dla mnie.

Na Windows 7 działa bez problemowo.

Gra czysto, nie przerywa (ja biegałem z nim).

Żadnych problemów z nim nie miałem.

Jak możesz go kupić za 250zł to naprawdę polecam.

Edytowane przez scorpion2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kupiłem ale jaka to wersja właściwie? Mam sprzeczne informacje bo w jednym portalu pisze classic G5 w innym Video5.5G - zdjęcia...

Gra wspaniale , inaczej niż odtwarzacze które do tej pory miałem, przestrzennie dzwięki są bardzo miłe dla ucha , jest głębia na mp3rolleyes.gif

Jestem zadowolony! Z itunes wszystko chodzi jak złoto. Słuchawki jednak trzeba zamienić , u mnie zamiast oryginalnych grają Koss Porta Pro i dobrze się zgrały.

PIC_0049.JPG

PIC_0050.JPG

PIC_0051.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności