Skocz do zawartości

iBasso, GoVibe


aallen

  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś Wzmacniacze/DAC, Go-Vibe znalazły się w ofercie Mp3Store ?



Rekomendowane odpowiedzi

Klientami wcale nie muszą być jacyś amatorzy audio. Uważam że równie dobrze może go kupić jakiś chłopaczek z taczką i bose na uszach. Z racji takiej iż mu za cicho. :P

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenia prawdopodobnie być może mi nic nie tłumaczą - kolega sprowadza wzmacniacze gdzie seria to 5 do 10 szt i nie ma problemów ze sprzedażą w UE.

 

Użyłem słowa "zapewne", gdyż istnieje szansa, że produkt bez CE Mark i certyfikatu RoHS przejdzie jednak przez cło. Jak wielka? Ja nie zamierzam sprawdzać, ale mogę trzymać kciuki za tych, którzy spróbują :-)

Oczywiście nie mówię o imporcie indywidualnym - gdy ktoś sprowadza jedną sztukę dla siebie, celnik nie zażąda okazania certyfikatów, nie naliczy cła ani VAT-u. Zapewne... :-)

 

Byłem pierwszym nabywcą iBasso z Polski, jestem bardzo zadowolony ze swojego D2 Boa i czuję duży sentyment do marki. Z tego względu iBasso było pierwszą firmą, której produkty chciałem sprzedawać w swoim sklepie. Bardzo żałuję, że nie mają certyfikatów i nie planują się o nie starać. Gdyby mieli, iBasso byłoby dostępne w Polsce już od pół roku.

Edytowane przez Sonus Mobile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROHS nie jest konieczne chyba to jest tylko cetyfikat ktory swiadczy o braku

olowiu w konstrukcji i zastosowaniu pewnych norm ekologicznych z ce juz

jest gorzej bo bez tego niestety sprzet jest nie dopuszczony do sprzedazy w unii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko w kwestii iBasso i UE - bo ktos sie chyba zapedzil z nadinterpretacja prawa... co jeszcze lepsze Europejskiego - iBasso na chwile obecna jest oficjalnie dystrybuowane w UK i bez najmniejszego problemu mozna je wyjac tu - http://www.hifiheadphones.co.uk/ibasso-man-42.html . Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko w kwestii iBasso i UE - bo ktos sie chyba zapedzil z nadinterpretacja prawa... co jeszcze lepsze Europejskiego - iBasso na chwile obecna jest oficjalnie dystrybuowane w UK i bez najmniejszego problemu mozna je wyjac tu - http://www.hifiheadphones.co.uk/ibasso-man-42.html . Pzdr.

 

Ne, to nie była nadinterpretacja prawa. Wiem, że iBasso jest dostępne w UK. Wiem też, że w Polsce celnicy podchodzą do istniejących przepisów bardzo rygorystycznie - pod tym względem są "najlepsi" w Unii, niestety...

Tak, jak pisałem - można spróbować sprowadzić sprzęt bez certyfikatów, ja się nie zdecydowałem na takie ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Też później doszedłem do takiego wniosku, już po napisaniu posta.

 

 

Statsy:

Tak (48 głosów [81.36%]

 

Nie (1 głosów [1.69%]

 

Jest mi to obojętne (10 głosów [16.95%]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności