Skocz do zawartości

Gdzie Kupić Kabelek Usb Host Do H320


Giejot

Rekomendowane odpowiedzi

Giejot widze ze przyczepiłeś sie doa aukcji H320 - Defekt na allegro

gadałem z tym koleśiem i sprawa nie wygląda najlepiej, koleś pisze w aukcji że player działa po rozładoawniu bateri 4godziny, ja mu wysłałem maila żeby sztrzelił fotke z włączonym wyświetlaczem na menu z informacjami o firmware.... do dzisiaj odpowiedzi nie dostalem.

Prawdopodobnie ten player wogóle nie działa, koleś pisze że h340 sobie kupił to też pewnie ściema bo by walnoł jego fotke.

Tak że możesz kupić ale nie spodziewaj sie że to będzie działać, ewentualnie na częście możesz sprzedać ale trzeba na nie mieć kupca.

tu masz troche o częściach napisane http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=6562

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giejot widze ze przyczepiłeś sie doa aukcji H320 - Defekt na allegro

gadałem z tym koleśiem i sprawa nie wygląda najlepiej, koleś pisze w aukcji że player działa po rozładoawniu bateri 4godziny, ja mu wysłałem maila żeby sztrzelił fotke z włączonym wyświetlaczem na menu z informacjami o firmware.... do dzisiaj odpowiedzi nie dostalem.

Prawdopodobnie ten player wogóle nie działa, koleś pisze że h340 sobie kupił to też pewnie ściema bo by walnoł jego fotke.

Tak że możesz kupić ale nie spodziewaj sie że to będzie działać, ewentualnie na częście możesz sprzedać ale trzeba na nie mieć kupca.

tu masz troche o częściach napisane http://forum.mp3store.pl/index.php?showtopic=6562

Pozdro.

 

Maxdila ja juz mam sprawnego H320. i myslalem wlasnie o ew. czesciach :)

A gdyby udalo sie cos z nim zrobic to byloby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

proponuje przeniesc sie do dzialu komis. nie tylko dlatego ,ze robicie burdel, ale w dodatku mozecie miec wiecej powodzenia jak tam sie oglosicie. nawet regulamin jest do przeczytania, wiec wszystko moze byc proste i jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności