Skocz do zawartości

Szukam wytrzymalej mp3/mp4


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec jak w temacie szukam dobrego odtwarzacz który ma minimalnie 4 giga pamięci. Posiadam Iriver t60 z której jestem zadowolony ale denerwuje mnie motyw zewnętrznej baterii. Dlatego przesiadłem się na dingoo A320 w sumie jest ok ale za to ma kiepską wytrzymałość że co najmniej raz na tydzień muszę rozkręcać i lutować baterie w nim ...

Wiec proszę was o pomoc w wybraniu wytrzymałej mp3 bo trochę rozczarowany dingoo choć poza wytrzymałością to ma naprawdę duże możliwości:P

 

 

jest archiwum, jest szukajka- tam masz wytrzymałe mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dingoo A320 - niezłe ;) Bardziej "chińskiego" odtwarzacza już dawno nie widziałem. Nie szukałem jego recenzji, ale tylko jak zobaczyłem foty, to przypomniał mi się pad od sławnego "pegasus'a".

508f.jpg

 

A teraz poważnie, ile możesz przeznaczyć pieniędzy na nowy odtwarzacz, jakiej muzyki słuchasz, ma być tylko do muzyki czy do filmów również ( a może do gierek? ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie to słucham j-rock/metal pieniędzy mam 300-400 zł w ostateczności więcej... interesuje mnie głównie muzyka i wytrzymałość, filmy to sobie oglądnę na 13 calowym laptopiku, który będę miał prawdopodobnie od września(potrzebny na studia)

P.s

Dingoo wymiata[emuluje gba,psx(2d gry),nes itp] tylko ta wytrzymałość. Już zlutowałem baterie w nim wiec działa "" ale reset ciężko naprawić wiec jednak będę musiał coś kupić nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie będziesz potrzebował odtwarzacza do filmów i gier to bez sensu jest wydawać kasę na coś z dużym wyświetlaczem. Tylko do muzyki dobry będzie Clip+/Fuze. Jeśli ma być wytrzymały to bez sensu jest brać coś z dotykowym wyświetlaczem. Lepiej kup właśnie tańszy odtwarzacz a resztę przeznacz na porządne słuchawki. Jeśli używasz tych co masz w opisie pod avaterem to zdecydowanym krokiem w kierunku jakości dźwięku będzie ich wymiana na coś lepszego, typu nawet px-100, ksp, ksc75 ( otwarte podobnie jak creativy i w pełni portable ), albo coś jeszcze większego. Zależy jakie słuchawki preferujesz - dokanałowe, nauszne, zamknięte, otwarte.

Edytowane przez ace99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności