Skocz do zawartości

Odtwarzacz + Słuchawki Jakośc Dźwięku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuję kupic sprzęt do słuchania muzyki, planuję wydac ok. 600 zł na odtwarzacz i słuchawki. Nie mają dla mnie znaczenia żadne bajery, zależy mi tylko na jakości dźwięku i pamięci nie mniej niż 16 GB. Słuchawki, najlepiej gdyby były nauszne, ale mogę byc inne. Czekam na porady i z góry za nie dziękuję.

 

Edit: Dodam jeszcze że słucham głównie wszelkich odmian rocku i metalu

 

 

pisz posty rozważniej, edytuj- tak jest taka możliwość- koło 5 min po napisaniu posta. Skleiłem Ci je- drugi raz tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok, nikt się nie odzywa więc sam znalazłem parę odtwarzaczy w oko wpadły mi m.in.:Samsung Q2i P2, Irivery do 300 zł, Soniaki E44x, a i jeszcze samsung r0 i r1, nie wiem, który z nich gra najlepiej i jak jest z pamięciami, bo potrzebuję 16 GB minimum, a najlepiej gdyby taki odtwarzacz dałoby się rozszerzyc kartą pamięci. Żywię gorącą nadzieję, że przybliżycie mi, który z tych odtwarzaczy gra najlepiej i z jakimi słuchawkami. Jak już mówiłem chcę, aby cena całego zestawu wyniosła ok. 600zł. Proszę wszystkich expertów o pomoc i z góry za nią dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nikt się nie odzywa więc sam znalazłem parę odtwarzaczy w oko wpadły mi m.in.:Samsung Q2i P2, Irivery do 300 zł, Soniaki E44x, a i jeszcze samsung r0 i r1, nie wiem, który z nich gra najlepiej i jak jest z pamięciami, bo potrzebuję 16 GB minimum, a najlepiej gdyby taki odtwarzacz dałoby się rozszerzyc kartą pamięci. Żywię gorącą nadzieję, że przybliżycie mi, który z tych odtwarzaczy gra najlepiej i z jakimi słuchawkami. Jak już mówiłem chcę, aby cena całego zestawu wyniosła ok. 600zł. Proszę wszystkich expertów o pomoc i z góry za nią dziękuję. Pozdrawiam.

 

 

Mając taki budżet nie patrz na P2 tylko od razu na P3 jak coś, ma lepszy dźwięk. Irivery do 300 zł ale które? Chyba samsung R0/R1 byłby najlepszym wyborem w tej cenie.

Słuchawki mają być nauszne zamknięte czy otwarte? Z takich mniejszych to coś z kossa KSC75 lub KPP, te drugie są lepsze ( przynajmniej dla mnie ). Sennheiser model PX100. Napisz jeszcze jakiej muzyki słuchasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Iriverów, to teraz w sumie tylko E50/E30. Maks 8GB. Chyba że interesuje cię starszy H10 20GB na hdd. W mp3storze do kupienia jest. P2 zdjął z tej listy i wstawił tam właśnie P3. Rki od Samsunga są bardzo zachwalane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej słuchawki będą nauszne zamknięte, a słucham tak jak wcześniej mówiłem najróżniejszych odmian metalu i rocku i szukam sprzętu odpowiedniego na ten rodzaj muzyki. A ipod touch i samusng P3 to mogą miec problemy, aby zmieścic się w budżecie.

A i jeszcze jedno. Które z tych odtwarzaczy posiadają slot na karty pamięci?

Edytowane przez Mats553
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności