Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam! nie wiem czy zakladam temat tam gdzie trzeba ale spytam:

 

GDZIE W POLSCE MOZNA KUPIC TEN ODTWARZACZ??? NOWY

 

znalazlem go na pixmanii ale tam jest roznie z gwarancja bo to nie w Polsce kupowany i na allegro, ale tam z kolei powystawowy i w ogole...

 

ma ktos jakis pomysl??

 

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chyba nie tez go patrzylem; z tego co widzialem to maja 12 miesiecy gwarancji a powinny miec 24 wiec cos tam z troszka nieladnie pachnie, tzn nie przekonuje mnie; masakra z nimi jest :/ dobry odtwarzacz a dostac go nie sposob :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chyba nie tez go patrzylem; z tego co widzialem to maja 12 miesiecy gwarancji a powinny miec 24 wiec cos tam z troszka nieladnie pachnie, tzn nie przekonuje mnie; masakra z nimi jest :/ dobry odtwarzacz a dostac go nie sposob :/

http://www.samsung.com/pl/support/servicePolicyWarranty.do#2 - w zakladce okresy gwarancyjne dla... Odtwarzacz mp3 - 12 miesiecy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko jakos nie ufam takim osobom... generalnie chodzi o to ze ciezko dostac ten odtwarzacz gdziekolwiek indziej, z naprawde pewnego zrodla- jak juz jest to jest przerazliwie drogi (saturn); naprawde przydalby sie ktos w polsce kto by sie za takie cos porzadnie wzial; przeciez samsung to nie firma egzotyczna ani nic ;) no nic wypada mi chyba tylko czekac az sie moze kiedys w koncu pojawi w normalnym sklepie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Nie za bardzo rozumiem, co jest nie tak w tamtej aukcji. Przecież gość napisał, że sprzęt jest nowy, niepowystawowy, udziela pełnej gwarancji, a przy tym sprzęt jest w naprawdę dobrej cenie. Masz jakieś lęki? Chcesz o tym pogadać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa gorzej... np. modeli samsungów YP-R0 i YP-R1 nie można nawet zmacać w Saturnie - więc zakup na allegro tylko w ciemno.

 

Ale to i tak nic w porównaniu do S:flo2. Tylko z zagranicy i jeszcze trzeba 2 miesiące czekać na dostawę :lol:

 

Tak więc z q2 to jest luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie chodzilo mi o poruszenie tematu i chcialem sie dowiedziec czy mozna sprzet dostac gdzie indziej jeszcze, ze moze cos przeoczylem; chodzi o to ze dystrybucja q2 jest slaba i nie dostanie sie go w wiekszosci sklepow;

 

Jordan.boss - nie mam lekow i nie potrzebuje rozmow; takie pytania to na forum psychologiczne; jak rozumiem grupa moderatorow jr troche zobowiazuje, wiec nie zarzucaj od razu takimi haslami jak do szczyla jakiegos bo do takich sie nie zaliczam

 

Forumowicz_ - zawsze mam wytlumaczenie? raczej tutaj mam wytlumaczenie; nie kupuje jak nie jestem pewien i do tej pory sie nie przejechalem i nie zaluje takiego podejscia; kazdy szuka jak najtaniej i jak najpewniej wiec mysle ze to zdrowe;

 

jak nic wiecej sie nie dowiem to prosze zamknac temat

 

dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam ;_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Kacyku drogi, żale odnośnie mojej działalności na forum wylewaj na PW. Twoja postawa wydała mi się naprawdę zabawna, bo o ile można mieć wątpliwości, co do zakupu u gościa, który wystawiał na aukcji sprzęt powystawowy, to naprawdę nie wiem, czego jeszcze można wymagać od osoby, która sprzedaje nowy towar z gwarancją? Jeśli jednak wszędzie widzisz jakiś podstęp, słyszysz "głosy", czy tym podobne rzeczy, to zapraszam do Saturna, gdzie nie mając nawet cienia wątpliwości co do tego, że kupujesz produkt pełnowartościowy, przepłacisz dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede komentowac bo to zbyteczne; to nie zale tylko spostrzezenia; nie uwazam zeby to byl temat na pw; a uwierz mi ze znalazlo by sie wiecej osob z watpliwosciami co do takiej aukcji; niewazne nie o to biegalo w temacie;

 

w sumie wszystko juz wiem wiec mozna temat zamknac

 

pozdrawiam i dzieki wszystkim ;_)

 

ah i glosow tez nie slysze ;_)

Edytowane przez kacyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za mały OT lecz nie potrafiłem się powstrzymać "

Kacyk – określenie dla przywódcy plemienia, szlachcica indiańskiego, na obszarze Ameryki Łacińskiej, sprawującego opiekę nad wsią bądź osadą, razem z kapłanami, szamanami i starszyzną wojowników, mającego do tego prawo z tytułu posiadania ziemi. Kacyk reprezentował także swoich poddanych w kontaktach z władzami hiszpańskimi. Sama nazwa wywodzi się od hiszpańskiego określenia cacique.

 

Na początku określenie to było używane tylko w stosunku do przywódców indiańskich na Haiti, potem Hiszpanie stosowali je na obszarze całej Ameryki Środkowej i Południowej. W wyniku ewolucji stosunków Hiszpanów z lokalną społecznością zaczęto używać go od XIX wieku w stosunku do przywódców lokalnych władz bez względu na ich pochodzenie. Kacyk posiadał swoich stronników nad którymi sprawował opiekę i poparcie wobec wyższych władz lub innych kacyków. Kacyk nie był już właścicielem swoich podwładnych lecz uzależniał ich od siebie ekonomicznie np. udzielając pożyczek na wysoki procent itp.

 

W języku polskim określa się także potocznie mianem kacyka urzędnika prowincjonalnego, sprawującego władzę w sposób samowolny i arbitralny[1]."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności