Skocz do zawartości

iPod nano 2g nic nie wyświetla


wloczega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że przy włączaniu odtwarzacza wyświetlacz jest biały w sumie to nic nie wyświetla tylko jakby podświetlanie działało. Jak go zostawię na pare minut wszystko wraca do normy. Jest to jednak bardzo denerwujące. Reset menu+środkowy przycisk w zasadzie nie dają poprawy jedynie przywrócenie w iTunes ale po odłączeniu kabla obraz też zaczął znikać. Miał ktoś może podobne doświadczenie albo wie jak sobie z nim poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przywrócić? To nic nie daje zabieg jednorazowy już teraz. Jak iPod jest podpięty pod lapka to oki ale jak go odłączę (najpierw usunę z iTunes a później odłączę kabel) znowu wyświetlacz przestaje działać.

 

A spróbuj wrzucić rockboxa - jeżeli będzie tak samo, to wszystko wskazuje na uszkodzenie mechaniczne:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może usuń soft z folderu iTunes (za Chiny Ludowe nie pamiętam które to) i niech pobierze jeszcze raz od Apple'a. Może plik z softem jest padnięty. Jeszcze możesz starszego iTunes spróbować, mi najnowszy robił problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przywrócić? To nic nie daje zabieg jednorazowy już teraz. Jak iPod jest podpięty pod lapka to oki ale jak go odłączę (najpierw usunę z iTunes a później odłączę kabel) znowu wyświetlacz przestaje działać.

 

A spróbuj wrzucić rockboxa - jeżeli będzie tak samo, to wszystko wskazuje na uszkodzenie mechaniczne:-/

Sorki niechcący zdublowałem posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności