Skocz do zawartości

Wybór dobrego odtwarzacza mp4


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy użytkownicy,

 

 

Od jakiegoś czasu szukam czegoś co mi umili spędzanie czasu w pociągu(głównie trasy po prawie 4godziny).

 

Widziałem niedawno w sklepie odtwarzacz Creative X-Fi2 ,który był moim takim pierwszym kontaktem dotykowym z mp4.

SPodobał mi się aczkolwiek od wczoraj wpadł mi do głowy pomysł ,że może lepiej kupić iPod Touch ,prawda?

 

 

Chciałem się zapytać czy warto to kupić? Czytałem kilka tematów tutaj na forum i na prawdę tak słabo trzyma bateria?

 

Jakie są różnice między iPodami. Wpisałem w allegro iPod Touch i wyskoczyły mi 2G oraz 3G?

 

Interesuje mnie chyba pojemność 16GB(wydaję się najbardziej optymalna) ,aczkolwiek jeśli będzie za drogo zdecyduję się na 8GB.

 

Słyszałem ,ze takiego iPoda można złamać. Czy mogę zrobić to samemu?

I skąd można pobierać aplikację na tego iPoda? Widziałem w jednym temacie jak ktoś napisał,że ponoć 1000 aplikacji na niego jest. Gdzie?

 

 

 

Mam nadzieję ,że pomożecie mi w wyborze dobrego odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, warto kupić. Bateria średnia, wystarczy na 6h oglądania filmow, z 3h grania. Przy słuchaniu muzyki długo trzyma. Można złamać, możesz zrobić to samemu. 3 generacja Toucha ma lepszy procesor i układ graficzny(coś w tym stylu, nie wiem dokładnie), ale niby bateria słabiej trzyma, są to wersje 32GB i 64 GB. Na allegro możesz znalezc iPoda 3gen 8GB, ale nie kupuj, bo to prawie to samo co 2gen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ,że nie warto kupować wersji 3G 8GB to juz się zapoznałem.

 

Raczej mnie interesuję jaką dokładnie mam różnicę między 2G 16GB(32GB) lub 3G 32GB?

Rozumiem ,że aż tak krótko baterie w nich nie trzymają. Pewnie są urządzenia lepsze ,ale na trasę 4 godziną jak widać spokojnie starczy,nie?

 

Chciałem się dowiedzieć jakie są różnice w funkcjonalności? Może różnice w oprogramowaniu jakieś?

Gry wszystkie na każdego z nich można zainstalować tak? Skąd je brać?

 

I czego szukać(jakiej frazy) ,żeby shakować iPoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPod touch, połamać? Chyba na imadle.

 

Na iTunes są na niego aplikacje, gry itd. 3G różni się tym od 2G, iż 3G ma wydajniejszy procesor i ogólnie poprawioną wydajność.

 

Bawiłem się nim i mogę przyznać, że ma bdb jakość muzyki oraz, że ekran to prawdziwa siekiera(podrasowana żyletka xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamać, inaczej Jailbreak, poszukaj samemu u wujka Google bo robienie jailbreak'a jest niezgodne z regulaminem Apple, tracisz przez to gwarancję i taka modyfikacja umożliwia instalację płatnych gier i aplikacji.

 

Mój brat ma iPhone, i sam nie wiem czemu ludzie zachwycają się grami czy aplikacjami - w większość gier beznadziejnie się gra mazając palcem po ekranie, o wiele lepiej jest naciskać przyciski jak w konsolach przenośnych czy nawet jak na telefonach w grach Java, a co do aplikacji to praktycznie większość z nich jest bezużyteczna, jakieś bajerki do szpanowania w szkole, do wyjątków należą czytniki E-Booków, jakieś organizery, notatniki i inne...

 

Jedyny powód dla którego kupiłbym Toucha/iPhone (jeżeli miałbym w ogóle go kupować) to jakość dźwięku, jest dość dobry, czysty i wyrównany, tym czasem ja wolę bardziej basowe odtwarzacze i jak na razie wystarcza mi Fuze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam Nokie N79. Ktora przeciez moglbym sprzedac i mialbym wszystko w jednym. Pytanie tylko czy sa jakiekolwiek roznice miedzy iPodem a iPhonem na niekorzysc tego drugiego?

 

I niby 3GS taki drogi ,ale tutaj całkiem dobra opcja? http://allegro.pl/item1057897821_iphone_3gs_16gb_gwar_2_kolory_stan_bdb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności