Skocz do zawartości

Dokanałowe | do 100 pln.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Iriver'a E150.

Muzyka jaką słucham to indierock/rock/new wave, czyli Joy Division, Kaiser Chiefs, Frusciante.

Czasem też jakaś elektronika, typu The Knife.

Zależy mi na czystości dźwięku i wysokim poziomem redukcji hałasu z zewnątrz, np. w autobusie, na motocyklu, ulicy.

Cena może lekko przekraczać 100, w granicach 10 - 20 złotych :q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma wadzić? Nie będzie problemu...

A pianki (gorsze niż Comply ale zawsze) dostajesz razem z PL21. Dwa typy gumek, w tym jedne w 3 rozmiarach i pianki w 3 rozmiarach. Do wyboru do koloru... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Can I? :P Czytam i czytam o tych SM i jestem do nich przekonany w 100% :D Tyle że jest maciupeńki problemik :D

Wybrać chce koniecznie jedne z tych (pogrubione praktycznie mnie najbardziej interesują):

 

PL10 (30 zł)

PL13+ (50 zł)

PL18 (50 zł)

PL12 (60 zł)

PL11 (70 zł)

PL21 (85 zł)

MP21 (90 zł)

PL30 (100 zł)

 

Czego potrzebuje? Dołu Panie, dołu! Chciałbym usłyszeć miękki bas tak, żeby pioseneczkach takich jak np. ILS - Feed the Addiction lub Puscifer - The Undertaker (Renholder Mix), dało się usłyszeć ten dół i to bez podkręcania EQ. Chciałbym także dość dobrą izolację otoczenia.

ALE?

Nie chce żeby praktycznie całą scenę zasłaniał bas, tak jak to potrafiły czasem zagrać Koss The Plug.

 

KONKRETY:

Muzyka? -> przeróżna: Rock (różniasty), Electrical

Odtwarzacz? -> Sansa e260 @ Rockbox

Co chce? -> Izolacji i słyszalny w busie bas :P

 

BTW. Formatowanie forum siada :)

Edytowane przez JoChn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odtwarzacz? Nie gra roli? :> Jak myślicie, poradzi sobie z ładnym zagraniem?

Aha, BTW. jak z izolacją otoczenia? Czy jak będę jechał sobie w głośnym busie, to spokojnie będę mógł posłuchać muzyki tak, żeby mi uszy nie odpadły z natężenia dźwięku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że rolę gra. Ale jak jest chłodny to PL21 mają (moim zdaniem) trochę za mało basu a PL11 go wypełnią ładnie. Sansa pewnie jest cieplejsza (przynajmniej Clipy są) więc PL11 mogą skończyć niewiele lepiej jak The Plug. Bo ja z iPodem wolałem PL11 i to dużo bardziej.

 

Edit: A izolację i PL11 i PL21 mają świetną zarówno na gumkach jak i na piankach, tylko trzeba dobry rozmiar założyć. A zawsze możesz Comply dokupić które ponoć jeszcze lepsze są.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na chłodnym playerze to nie jest takie oczywiste. Dla mnie na iPodzie PL21 miały za mało basu. I powiem szczerze jeszcze przynajmniej jeden głos podobny ktoś kiedyś gdzieś tu wypowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na chłodnym playerze to nie jest takie oczywiste. Dla mnie na iPodzie PL21 miały za mało basu. I powiem szczerze jeszcze przynajmniej jeden głos podobny ktoś kiedyś gdzieś tu wypowiedział.

 

No i git, ale zauwaz, ze tamta wypowiedz byla odrobine inna. ;]

 

 

Ja spokojnie poczekam na sady, do czasu wygrzania. Ale jak narazie jest bardzo dobrze, chociaz bass "lupany" i "sztuczny" wypada lepiej od sciezek gitary bassowej w piosenkach rockowych czy metalowych. Ale tak chyba jest w konwencji gatunkow....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności