Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym prosić o pomoc w wyborze nowego playerka mp3.

 

Wymagania to :

 

- przede wszystkim jakościowy dźwięk

- pojemność minimum 4gb

- formaty minimum mp3, FLAC

- dobra w miarę trwała elektronika (do tej pory miałem jakiegoś no name oraz Vedie v19. o tym pierwszy nie wspomnę nawet natomiast Vedia była dosyć udana w połączeniu ze słuchaweczkami SRS ale gniazdo Jacka mi padło oraz występowały meczące błędy w oprogramowaniu)

 

Jak już pisałem stawiam na dźwięk wszelkie inne duperele najlepiej żeby ich nie było typ książka telefoniczna w mp3 albo budzik

 

ewentualnie możeby byc dyktafon - używam w palmtopie Mio a701,nagrywam nim koncerty i jest niezły gorszego nie potrzebuje ale jak będie lepszy to będzie fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cudo zostało stworzone po to, żebyś miał na nim same ulubione piosenki i nie musiał ich szukać B) Przy plikach 4GB i FLAC masz najwyższą jakość i około 100 piosenek - da się w tym odnaleźć. W przeciwieństwie do iPoda Shuffle w E2 można zmieniać foldery, co jest znacznym udogodnieniem.

O wyświetlaczu nie wspominałeś - uznałem go więc za zbędny bajer (tak o wyświetlaczu mówią użytkownicy iPoda Shuffle :P ). Wszak odtwarzacz służy do słuchania muzyki, a nie gapienia się na wyświetlacz, prawda?

Przy tak małych rozmiarach i małej baterii jakie ma Cowon E2 wyświetlacz spowodował by znaczny spadek autonomii.

 

A zaglądałeś do tematu z polecanymi odtwarzaczami w określonych kwotach? Poczytaj potem recenzje tych odtwarzaczy i wybierz coś dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wina moja wina moja bardzo wielka wina

 

to chyba z powodu godziny zapomniałem o tym szczególe napisać jakim jest wyświetlacz - nie chodzi mi o jakiś duży wybajerowany, tylko żeby był choćby najmniejszy :D

 

Jeżeli chodzi o słuchaweczki które będę podpinał to temat też jest otwarty. W pracy jak jestem gdzie jest dosyć spory hałas to jakieś pchełki typu SRS, które miałem w komplecie z Vedią ale sie rozdupczyly . Natomiast jak na miasto wychodzę to raczej jakieś nauszne/zewnętrzne

 

a co do pojemności to 4gb to minimum nie bójcie sie zaproponoawć czegoś większego :D

 

a ograniczenie cenowe to 500zł ewentualnie 600 ale byłoby fajnei znaleźć coś znacznie tańszego

 

dodam jeszcze że słucham przeróżnej muzyki. SRS od Vedi bardzo dobrze wg mnie wypadały przy odsłuchu Linkin Park, Limb Bizkit kawałeczek Behind blue eyes brzmiał wyśmienicie oraz ambient czy też moze chill out w wykonaniu Sunloungera - godne polecenia wg mnie dobra muza by sprawdzić jakoś zarówno słuchawek jak i playerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj poszukać używanego Sony S639F, 16GB pamięci wbudowanej a chodzą za około 300-350 zł. Jest poręczny, ekran 2 cale jest wystarczający do swobodnej nawigacji a akumulator pozwala na ponad 30 godzin słuchania. Wiele osób chwaliło go właśnie za dźwięk, ja niestety słuchałem tylko podobno słabszego A829. Gratis też dostajesz niezłe słuchawki w zestawie, czyli EX82. Możesz poszukać też Sony S638, czyli wersji 8GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał ktoś z was styczność z playerkami od Philipsa ??

 

- Opus (SA1OPS32K SA1OPS08K SA1OPS16K)

- Muse (SA1MUS32K SA1MUS16K SA1MUS08K )

- Vibe (SA2VBE04K SA2VBE08S SA2VBE08K)

- Ariaz (SA2ARA08S SA2ARA08K)

 

wizualnie mi odpowiadają ale to nie jest dla mnie priorytet dlatego interesuje mnie wasz osąd do jakości dźwięku z nich płynącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności