Skocz do zawartości

Wzmacniacz/karta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem nowy na forum i praktycznie nie znam się na wzmacniaczach, kartach dzwiekowych, co jest dobre i co powinienem kupic. Dlatego piszę na forum. Posiadam słuchawki AKG k518dj i AKG k172HD. Podpinam je do laptopa. Chciałbym wydać max 300zł, tylko w zasadzie nie wiem konkretnie na co :) chciałbym uzyskać przede wszystkim zwiększenie głośności na słuchawkach oraz lepszą jakość dźwieku. Nie jestem audiofilem, dlatego nie wymagam Bóg wie czego.. Myslalem nad MikroForum608, albo MxM, ale nie wiem czy jest to sprzęt który akurat jest mi potrzebny i czy bez dodatkowej karty dźwiekowej będzie to fajnie grało.

 

Czekam na odpowiedzi i propozycje. Proszę o wyrozumiałosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wzmacniacz podpięty po lapka nie jest dobrym rozwiązaniem. Musisz kupić najpierw dobre źródło(karta dźwiękowa). Jeśli nie chcesz dużo wydawać to kup sobie emu 0202 które ma już wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, Nowa karta kosztuje 380 zł, używaną wyrwiesz do 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności