Skocz do zawartości

Pentagram Vanquish VOLT P czy VEDIA A10?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się zdecydować który z tych odtwarzaczy wybrać. Interesuje mnie w nich przede wszystkim to, że obsługują karty oraz transmiter fm. Za opiniami mogę powiedzieć, że Vedia ma dobre słuchawki, ale problemy z softem. Ponoć coś jest nie tak z transmiterem w Pentagramie. Czy to prawda? Który wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już raz dostałem za to po uszach (od ~Forumowicza~) że puszczam dalej opinię iż pentagramy się sypią. A ponoć się sypią. Vedia, na pewno będzie lepsza. Tylko czy nie lepiej kupić oddzielnie transmiter FM? Da radę wtedy lepszy player wyhaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz ten, który Ci bardziej pasuje :) Będzie Ci wygodniej go używać itp.

 

Słuchanie się skrajnych ludzi (czy to w jedną czy drugą) jest bez sensu. Widzisz obydwa - wybierasz ten, który Ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajć nie wiem ocb z tą baterią w clipie+ ;D. Fakt może to 50h jak w przypadku irvera nie jest, ale 3 dni normalnego użytkowania spokojnie wytrzyma. Swoją drogą nie znam osoby która by na te 3 dni nie miała kontaktu z PC, żeby nie móc podładować. Sam kiedyś stawiałem wytrzymałość baterii jako jeden z najważniejszych punktów przy wyborze odtwarzacza ale teraz stwierdzam, że w przypadku clipa+ czy s10 można ten krótki czas pracy wybaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Nie KSY żyje,co za nowina,ale po tym co napisał KSY nie wierze ze to on :P.KSY to był zatwardziały "VediaFan" i takich tekstów "Wybierz ten, który Ci bardziej pasuje :) Będzie Ci wygodniej go używać itp. Słuchanie się skrajnych ludzi (czy to w jedną czy drugą) jest bez sensu. Widzisz obydwa - wybierasz ten, który Ci pasuje."Nigdy bym się po nim nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Nie KSY żyje,co za nowina,ale po tym co napisał KSY nie wierze ze to on :P.KSY to był zatwardziały "VediaFan" i takich tekstów "Wybierz ten, który Ci bardziej pasuje :) Będzie Ci wygodniej go używać itp. Słuchanie się skrajnych ludzi (czy to w jedną czy drugą) jest bez sensu. Widzisz obydwa - wybierasz ten, który Ci pasuje."Nigdy bym się po nim nie spodziewał.

 

 

wow, witamy forumowicz na forum i nie wciskaj że jesteś innym "forumowiczem". Może poleć koledze czemu nie, a do Ksy napisz pm, a nie tutaj wypisujesz co sądzisz o tym i o tym użytkowniku?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę polecać czegoś, co jest już polecone i co więcej jest rozważane. Jedyny sens mojego wpisu to taki aby pokazać, że słuchanie hejterów jak Ty jest bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowiczu_ mierny. Dział na tym forum nie jest jednym miejscem gdzie poleca się odtwarzacze.

 

Co więcej to forum rządzi się swoimi prawami i raczej mainstream jest mocno gdzieś indziej ;)

 

Więc skoro dałeś link do działu VEDIA to daj do forum Pentagrama i na narzekania na tamtym forum i wtedy autor działu sam podejmie decyzje?

Choć nie, to by burzyło idea hejtingu jako taką. Argumenty z obu stron, nie nadają się do hetowania. Trzeba wybrać tylko to co złe z jednej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, może.. już powiedziałeś na forum - Ty nie masz zdania, powtarzasz stronniczo zasłyszane opinie. Twoja opinia jest potrzebna jak rybie ręcznik - i tyle samo wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności