Skocz do zawartości

Mp3 do ok 100-120 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do Was pytanie, od razu zaznaczam ze jestem calkiem zielony w tych sprawach.

Chce kupic mp3 do ok 100-120 zl, jaki jest w miare przyzwoity wybor, oczywiscie biorac po uwage pieniadze, ktore chce przeznaczyc. Nie mam duzych wymagan, procz tego zeby bateria byla w miare wytrzymala a pojemnosc to 2-4 gb. Nie musi miec zadnych bajerow, ewentualnie radio, ale niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje troooszke dołozyć, bo 100 - 120 to troche malo. W

 

idzialem dzis uzywke nano 2g green o pojemnosci 4gb (w chwili obecnej cena stoi na poziomie 110 zl), a aukcja konczu sie jutro czy pojutrze. Jak sie zakrecisz to bedziesz mial fajnego grajka za niewielka cene ;).

 

Moja inna propozycja to E2, pod warunkiem, ze nie przeszkadza Ci brak wtyswietlacza. Sam nie mialem do czynienia z odtwarzaczem, ale w zasadzie wszystkie opinie, na ktore sie natknalem sa pozytywne. Zobacz tez irivera s10. Jesli nie przeszkadza Ci, ze mało trzyma bateria (~8h), to sprawa warta rozpatrzenia. To tyle ode mnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za propozycje, zastanowie sie jeszcze ale wiecej niz 120 zl nie bede wydawal

 

Myslalem nad jakims mp3 creativa, kolega podpowiedzial ze niezla firma, jest jakis niezly model wlasnie tej firmy i w okolicach tej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PinballWizard
http://forum.mp3store.pl/topic/60980-chcesz-kupi-odtwarzacz-firmy-creative/ Przyklejony temat - najpierw czytaj - później słuchaj kolegów, Creative był dobry gdy wydawał MuVo i stare Zeny - teraz to dno dna, jedynie X-Fi 2 brzmi jakoś, ale reszta jest po prostu do du** - obudowa, całe wykonanie, obsługa, CENA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności