Skocz do zawartości

H10 Mtp --> Ums


Rekomendowane odpowiedzi

czy wie ktos jak zamienic firmware w h10 z mtp na ums? chyba widzilaem gdzies na tym forum link http://www.misticriver.net/wiki/index.php/...ersion:_MTP/UMS , ale po sciagnieciu plikow boot loader i firmware mialy one rozszerzenia exe. chyba powinno byc inaczej. nie wiem czy zmienic tylko nazwy plikow czy cos jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu trzeba im zmienić nazwę? może są to pliki ZIP którym ktoś mało inteligentnie zmienił rozszerzenie... a może trzeba wysłać w tej sprawie maila, ale twórcom TAMTEJ strony?

 

przecież to ONI opisali tamten sposób, nie my, więc dlaczego mamy wiedzieć co im po głowie łazi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktos jak zamienic firmware w h10 z mtp na ums? chyba widzilaem gdzies na tym forum link http://www.misticriver.net/wiki/index.php/...ersion:_MTP/UMS , ale po sciagnieciu plikow boot loader i firmware mialy one rozszerzenia exe. chyba powinno byc inaczej. nie wiem czy zmienic tylko nazwy plikow czy cos jeszcze.

 

Jak mają rozszerzenia EXE to moze sa to tak zwane archiwa "samorozpakowywujące się". Czyli trzeba by je uruchomić i zobaczyc co dalej (podejrzeam, ze beda się chciały "rozpakowywac"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie:

Czy można bez utraty gwarancji przekonwertować iRiver H10 6GB 2.51 MTP (wersja EU) do jakiejś wersji która nie ma ograniczenia głośności? Próbowałem przez iRiver Updater wgrać fw 2.51US MTP ale przy otwieraniu pliku zip pisze, że nie może znaleźć pliku inf i nie kontynuuje. Dzięki z góry.

 

msq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzcie sie moze w jakis normalny program rozpakowywujący [power archiwer, total commander] i przestancie biadolić, ze nie ma plikow lub ze jest jakis exe :)

 

Wszystkie pliki są w srodku. Przec chwilka sprawdzilem.

Co do utraty gwarancji, to raczej Ci to grozi ale zawsze masz mozliwosc powrotu do poprzedniej wersji FW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzcie sie moze w jakis normalny program rozpakowywujący [power archiwer, total commander] i przestancie biadolić, ze nie ma plikow lub ze jest jakis exe :)

 

Wszystkie pliki są w srodku. Przec chwilka sprawdzilem.

Co do utraty gwarancji, to raczej Ci to grozi ale zawsze masz mozliwosc powrotu do poprzedniej wersji FW :)

Dzięki za info.

Do Twojej info:

Nie biadolę, wiesz gdybym kupował iRivery hurtowo i miał kasy jak lodu to próbowałbym pewnie różne kombinacje i bawił się w to, niestety tak nie jest. A nusz się coś zpsiapsiapsiuje - jakoś nie chcę ryzykowac, szczególnie, że jeszcze się nie otrząsnąłem ze straty mojego iFP899 i Kossów Porta Pro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A właściwie jak oni sie dowiedzą czy player był początkowo MTP czy UMS? Bo tego chyba nigdzie nie ma ... można by to poznać chyba tylko po płytce jaką dawali do playera i opakowaniu. Dobrze mówię? Bo to chyba są tylko zmiany firmware, no nie? Sam nie wiem ... kusi mnie żeby zmienić playera z MTP na UMS :) Ale gwarancja jednak ważniejsza ...

 

Zawsze niby można wrócić do starego firmware ... no chyba, że player całkowicie padnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzisiaj zmienilem swojego H10 6GB MTP na wersje UMS :)

Ciekawi mnie czy zobacze jakies roznice.

EDIT: wgralem Fw w wersji 2.53 USA :)

Wydaje mi sie ze player znacznie przyspieszyl, nie ma juz czekania przy (czestym)zmianie piosenki. Wchodzac do folderow nie musze czekac kilku sekund,nim wyswietli mi sie lista plikow i folderow :)

Ograniczenie glosnosci tez robi swoje :) wczesniej sluchalem na ~20 a teraz ~16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności