Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Chciałbym kupić odtwarzacz do 130zł ze słuchawkami. Wiem, że za tą cenę nie będę miał czegoś super, ale coś na pewno ;)

Pamięć 2GB wystarczy, żywotna bateria, dosyć wytrzymały.

 

Czy Sony NWZ-B142 za 122zł to dobry wybór?

Czy coś innego byłoby lepsze?

 

Jest duża różnica pomiędzy modelem NWZ-B142 a NW-E005?

 

Poproszę o pomoc w kupnie.

Oczywiście mile widziane własne propozycje.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruchacz baterie w niewielkich odtwarzaczach zawsze będą mniej wytrzymałe niż te w większych. To logiczne. Za tą cenę kupisz clipa+ 2gb ze slotem na karty więc to będzie dobry wybór jednak pamiętaj, że ten s10 ma dużo lepszą jakość dźwięku niż sansa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak mówicie, że najlepszy w tej cenie to wezmę tego Clip+ ;)

 

Wgrywanie plików poprzez "przeciągnij i upuść" czy przez jakiś program?

No i rozumiem, że żadnych problemów ze zwykłymi MP3 nie będzie miał?

No i jakie słuchawki do niego byście polecali na przyszłość?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat bo mam takie konkretne pytanie

czy biorąc pod uwagę takie 3 odtwarzacze clip+ 2GB, c250 4GB, iriver E100 4GB wszystkie w tej samej cenie 150zł to czy jest po między, aż tak spora różnica dźwięku? bo iriver wiem, że w rodzinie iriver jest jedną z najsłapszych dzieci jeśli chodzi o jakość dźwieku i rozumiem że jak kosztował tam jakieś 400zł to był to chybiony pomysł zwłąszcza że w tej cenie były inne miażdżąco lepsze, ale teraz jak cena jest dokładnie ta sama jak sansy to naprawde jest taka różnica w dźwieku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po super opiniach na forum zdecydowałem sie na zakup zbiorowy od czecha - opinie były nadwyraz przesadzone playerek był dźwiękowo niskich lotów. To taki zamiennik jak kogos nie stac na cos lepszego. Jedyny plus w wersji + :D slot na karte. Sprzedałem go po 2 tygodniach i przesłuchaniu w zestawie z kilkoma słuchawkami różnych firm. Potrzebowałem małego playerka do aktywnego spędzania czasu wybór mój padł na E2.

 

Kossy świetne - trzymaj się ich i postaraj sie przed kupnem o odsłuch playera. Moze się okazać że i clip to dla ciebie super sprzęt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj clip i c250 to te same bebechy? jeśli tak to może E100 pomimo niskich lotów jak na irivery w cenie 150zł jest takich samych lotów co wspomniane sansy? a jeśli tak to E100 ma jeszcze extra line-in i szybkiego reca dla mnie ważnego, normalne wejście na ładowanie a nie takie szerokie jak w c250? no z drugiej strony jak c250 miażdży E100 w jakości dźwięku to przeboleje brak line-in i ten głupi szeroki port bo też ma szybkiego rec.a na tym mi zalezy, chyba że można bindować guziki np w clip'ie albo innych tak żeby przypisać szybkiego rec.?

 

czy jest jakiś player z takimi wejściami jak iRiver H340, ale nie z tak dużą pamięcią wystarczy mi 2GB +ewentualnie slot SD i oczywiście bez konieczności pilota? hmmm bez pilota :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności