Skocz do zawartości

Promocja komunijna


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmetyczka, solarium, stylistka i lista prezentów które dziecko sobie życzy tak jest u moich znajomych. Na liście rowerek za ok 900zł i ipod touch to najtańsze rzeczy. CYRK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja ledwo dostałem jakąś wieżę watsona za ~100 zł, a jak czytam co się dzieje - quady, laptopy, telefony po 600 zł, masakra.

Siostra mi opowiadała (pracuje w przedszkolu), jak gadała z babką, która mówiła że jej córka ma mieć komunię, i zażyczyła sobie na "prezent" telefon, jakąś nokię za ~2 tysiące, oczywiście mama powiedziała że nie stać ich na taki drogi telefon - córcia powiedziała że nie spełni się jej marzenie, że zrujnowali jej wymarzony prezent, rodzice uspokoili dziecko i powiedzieli że poszukają w sklepach podobnego telefonu (musiał mieć rozsuwaną klawiaturę QWERTY), i znaleźli, jakiegoś samsunga za ~600 zł i kupili, bo córcia chciała... obstawiam, że ta córka pewnie jeszcze czytać i pisać nie umie.

Ludzie po prostu nie mają co z pieniędzmi zrobić, nie doceniają samej powagi tej uroczystości i spełniają każdą zachciankę swojego ukochanego dziecka, no bo jak to tak, komunia bez prezentu za parę tysięcy złotych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys było prosto, chrzestna łańcuszek z medalikiem a chrzestny zegarek lub rower. Kiedys bardziej chodziło o wiare i faktyczna pamiatkę, teraz to tylko chęć pokazania sie.

 

Koniec tematu promocja sie skończyła temat do zamknięcia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności